• $8,2445
  • €10,0319
  • 485.431
  • 1441.33
06 Mart 2021 Cumartesi 22:47 | Son Güncelleme:

Hande Soral'ın eşi İsmail Demirci'den olay açıklama! “Eşini evde görmek, işyerinde görmekten iyi”

Hande Soral'ın eşi İsmail Demirci'den olay açıklama! “Eşini evde görmek, işyerinde görmekten iyi”

İsmail Demirci ile eşi Hande Soral İstanbul Nişantaşı'nda görüntülendi. İki büyük dizide rol alan ikili kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncusu İsmail Demirci, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynayan eşi Hande Soral ile aynı projede yer almak istemediğini dile getirdi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ümit karakterini canlandıran oyuncu Hander Soral ile Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Kuzey karakterini canlandıran İsmail Demirci İstanbul Nişantaşı'nda görüntülendi. İki büyük projede yer alan ikili aynı dizide oynama fikrine sıcak bakmadığını dile getirerek "İnandırıcılık açısından olmaz, hem de eşini evde görmek, işyerinde görmekten iyi" cümlelerine yer verdi.

"EŞİNİ EVDE GÖRMEK, İŞYERİNDE GÖRMEKTEN İYİ"

Farklı dizilerle ekrana gelen ikili rakip olmadıklarını söylerken İsmail Demirci, eşiyle aynı dizide oynama fikrine sıcak bakmadığını "İnandırıcılık açısından olmaz, hem de eşini evde görmek, işyerinde görmekten iyi" diye açıkladı.

Demirci, kimin reytingi yüksekse bu durumdan mutluluk duyduklarını anlatıp "Hangimizin reytingi yüksek gelirse mutlu oluyoruz. Zaten aynı günde değiliz o yüzden rakip de değiliz" diyen çift, aynı güne repo günlerini getirip İstanbul'a geldiklerini söyledi.

Hande Soral, "Bugün repo günümüz denk getirdik. Set dışında hiç vaktim yok, o yüzden bir şey yapamıyorum. Fırsat buldukça İstanbul'a geliyoruz. Test yapılıyor tabii ama çok zor, ne kadar güvenli olursa olsun dışarıyla temasta olduğunuz için elimizden geldiğince çok korunuyoruz" dedi.

İsmail Demirci ise bilime güvenmek gerektiğini anlatırken, aşı karşıtlığını savunanlarla ilgili soru üzerine, çalışmak zorunda olduklarını anlatıp "Hayat devam ediyor. Bizim için de zor. Ben bilime güvenmek zorunda olduğumuzu düşünüyorum. Ben oyuncuyum, eşim oyuncu, doktor değiliz. Doktorların söylediğine güvenmek zorundayız" diye konuştu.

"Sizi aynı projede görecek miyiz?" sorusuna İsmail Demirci: "Belki film olursa ama dizi pek düşünmüyoruz. İnandırıcılık açısından hem eşini evde görmek daha iyi işyerindense" diye gülerek yanıt verdi.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı çıkışında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtl

Başkan Erdoğan'dan Mısır açıklaması: Yeni bir süreç başladı

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi