• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
29 Mart 2018 Perşembe 00:36 | Son Güncelleme:

Hande ölümden saniyelerle kurtuldu

Hande ölümden saniyelerle kurtuldu

Hande Yener'in oğluyla birlikte sahne aldığı mekân popçunun performansı bittikten sonra kurşunlandı!

Recep ASLAN

Hande Yener, sevgilisi Ümit Cem Şenol ve oğlu Çağın Kulaçoğlu’yla ölümden son anda kurtuldu. Yener, dün sabah saatlerinde Ortaköy'de bulunan Ricco Club isimli mekânda oğlu Çağın Kulaçoğlu ile birlikte sahne aldı. Yener, sevgilisi ve oğluyla kulüpten sabaha karşı 04.30 civarında ayrıldı. Yener'in ayrılmasından iki dakika sonra sokaktasilahlar konuştu! U.K adlı vatandaş, kendisini kulübe almayan güvenlik görevlileriyle tartıştı ve etrafa rastgele ateş açmaya başladı. Çıkan çatışmada 2 güvenlik görevlisi yaralandı. U.K olay yerinde hayatını kaybetti. Silahlı kavganın ardından gece kulübü önüne çok sayıda ekip özel harekat ve çevik kuvvet ekipleri sevk edildi.

Uçmayı biliyordum yürümeyi yeni öğrendim

Hande Yener, yaşanılan olay sonrasında erkek arkadaşı Ümit Cem Şenol'la Kadir Kılıç'ın Zorlu'daki defilesinde podyuma çıktı. Yaklaşık bir ay bu defile için hazırlandığını söyleyen Yener, ''Uçmayı biliyordum ama yürümeyi yeni öğrendim'' diyerek her zamanki gibi iddialı konuştu. Yener, podyumdaki performansıyla mankenlere adeta taş çıkardı.  

KURŞUNLAR ÖNCESİ BÖYLE EĞLENDİRDİLER

Silahların patladığı mekanda: 1 ölü

Tedbir amaçlı gece kulübü boşaltılırken, zırhlı polis araçlarının bölgede güvenlik önlemi aldığı görüldü. Olay yeri ekibi gece kulübü önünde yaptıkları incelemelerin tamamlanmasının ardından kapatılan yol yeniden araç trafiğine açılırken, U.K’nın cenazesi Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı. 

Mekân boşaltılırken, polis bölgede geniş güvenlik önlemi aldı. 

<p>Pençe-Yıldırım operasyonu kapsamında Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı te

MSB: 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı