• $9,3446
  • €10,8565
  • 529.762
  • 1417.7
20 Mayıs 2021 Perşembe 10:32 | Son Güncelleme:

Hande Erçel'in ilişki geçmişi soruldu Kerem Bürsin sinirlendi: İlişkimizi saçma yerlere getirmeye gerek yok

Hande Erçel'in ilişki geçmişi soruldu Kerem Bürsin sinirlendi: İlişkimizi saçma yerlere getirmeye gerek yok

Sen Çal Kapımı dizisinde rol almaya başlamasının ardından aşk yaşayan Kerem Bürsin ve Hande Erçel magazin basını tarafından yakından takip ediliyor. Önceki gün trafikte görüntülenen Bürsin, muhabirlerin 'Hande Erçel'in başkalarıyla adı anılırken nasıl sessiz kaldı' söylemlerinin hatırlatılmasına tepki gösterdi. Bürsin, 'İlişkimizi saçma sapan yerlere getirmeye gerek yok. Birlikteyiz, mutluyuz bu kadar!' dedi.

Fox TV'de ekrana getirilen Sen Çal Kapımı dizisinde partner olan Kerem Bürsin ile Hande Erçel ekran uyumunun çok beğenilmesinin ardından hayranları tarafından yakıştırılmaya başlandı. İkili her fırsatta ilişkilerini inkar edip arkadaş olduklarını söyledi.

Dizinin sezon finali yapmasının ardından Maldivler tatiline giden ikili baş başa geçirdikleri birkaç günün ardından çifte, Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel ve ailesi eşlik etti. Kerem Bürsin ve Hande Erçel, Türkiye'ye dönerken havaalanında el ele görüntülendi. Çekimler için dönüş yapan ikili kısa bir süre sonra Maldivler tatilinde çekildikleri kareleri paylaşarak aşklarını ilan etti.

Geçtiğimiz gün trafikte görüntülenen Kerem Bürsin, muhabirler ile sohbet etti. Muhabirlerin 'Hande Erçel'in başkalarıyla adı anılırken nasıl sessiz kaldı' yorumunu hatırlatılması üzerine Bürsin, sinirlenerek şunları söyledi: 'İlişkimizi saçma sapan yerlere getirmeye gerek yok. Birlikteyiz, mutluyuz bu kadar!'

<p> </p>

Trabzonspor-Fenerbahçe Maç Yorumu Hakemin hatası var mıydı?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar