• $9,337
  • €10,8533
  • 529.541
  • 1417.7
21 Mart 2021 Pazar 00:40 | Son Güncelleme:

Hande Erçel - Murat Akdoğan ilişkisinde ortaya çıkan Murat Dalkılıç detayı!

Hande Erçel - Murat Akdoğan ilişkisinde ortaya çıkan Murat Dalkılıç detayı!

Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin ile başrolleri paylaşan Hande Erçel yeni bir aşk dedikodusuyla gündeme geldi. İş insanı Murat Akdoğan ile aşk yaşadığı konuşulan Hande Erçel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile yeni sevgilisi arasındaki detay duyanları hayrete düşürdü.

Son dönemin gözde oyuncularından Hande Erçel iş insanı Murat Akdoğan ile yaşadığı aşk ile gündeme geldi. Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel ile aşk yaşadığı iddia edilen Murat Akdoğan arasında Murat Dalkılıç detayı ortaya çıktı. Akdoğan ile Dalkılıç'ın aynı masada oturduğu o fotoğraf sosyal medyanın gündemine oturdu.

Hande Erçel ile aşk yaşadığı konuşulan iş insanı Murat Akdoğan'ın gündem yaratacak bir fotoğraf karesi ortaya çıktı. Akdoğan, bundan aylar önce Erçel'in eski aşkı Murat Dalkılıç ile aynı masada yan yana oturmuş...

Snob Magazin'in haberine göre; Hande Erçel ile aşk yaşadığı iddia edilen Murat Akdoğan'ın bundan aylar önce güzel oyuncunun eski aşkı Murat Dalkılıç ile aynı masada oturduğu esnada çekilmiş fotoğraf ortaya çıktı. Dalkılıç ve Akdoğan'ın bir dönem arkadaş oldukları öğrenildi.

<p> </p>

Trabzonspor-Fenerbahçe Maç Yorumu Hakemin hatası var mıydı?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar