• $7,3299
  • €8,819
  • 407.722
  • 1526.96
20 Ocak 2020 Pazartesi 15:17 | Son Güncelleme:

Hamileyken darp edilmişti... Oyuncu Ceren Kaplakarslan anne oldu!

Hamileyken darp edilmişti... Oyuncu Ceren Kaplakarslan anne oldu!

Şarkıcı Rafet El Roman’ın eski eşi oyuncu ve model Ceren Kaplakarslan, geçtiğimiz ekim ayında hamile haliyle nişanlısı tarafından darp edilmiş ve günlerce konuşulmuştu. Kaplakarslan, bebeğini kucağına aldı.

Ceren Kaplakarslan, geçen ekim ayında nişanlısı Temel Kankıran tarafından hamileyken darp edilmiş, şikayetçi olmuştu. 6 aylık hamile olan Ceren Kaplakarslan ile annesi Nuray Deveci’yi silah kabzasıyla vurarak yaraladığı ve tehdit ettiği iddiasıyla tutuklanan yapımcı Temel Kankıran, yargılandığı davanın ilk celsesinde tahliye edilmişti.

KIZINI KUCAĞINA ALDI

Şarkıcı Rafet El Roman da Ceren Kaplakarslan'ın sevgilisinden şiddet görmesine çok üzülmüş, eski eşinin yanında olduğuna dair bir açıklama yapmıştı. Olaydan sonra tedavi olan Kaplakarslan, annesi Nuray Deveci'yle Amerika'ya gitmişti.

Ceren Kaplakarslan’dan müjdeli haber geldi. Amerika'da bir kız bebek dünyaya getirdi. Adını Tuva koyan Kaplakarslan, ilk fotorğaflarını da sosyal medyadan yayınladı. Oyuncunun Temel Kankıran’a açtığı davalar ise hala sürüyor.

CEREN KAPLAKARSLAN KİMDİR?

Ceren Kaplakarslan ünlü organizatör Atilla Kaplakarslan'ın kızı. New York Film Akademisi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu. 1989 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Ceren Kaplakarslan Rafet El Roman ile yaşadığı aşkla gündeme damgasını vurmuştu. İkilinin aşkı Rafet El Roman'ın, "Direniyorum" şarkısına Venedik'te çektiği klip ile başlamıştı. 2014'te evlenen çift, 2016 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı.

<p>Dünyaca ünlü bir markanın eski modeli Adriana Lima ve saltbea hareketi ile popüler olan Nusret Gö

Haftanın Magazin Başlıkları... Fahriye Evcen, Kuruluş Osman'da

İstanbul Başakşehir'de İETT otobüsleri kafa kafaya çarpıştı

İstanbul'da yeni kontrollü normalleşme sürecinden ilk kareler

Milli Savunma Bakanlığı, Libyalı askerlere ''havan eğitimi'' verdi