• $8,1517
  • €9,6413
  • 498.609
  • 1154.64
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Ocak 2020 Perşembe 08:00 | Son Güncelleme:

Meksika'ya 'Şahsiyet' geliyor

Meksika'ya 'Şahsiyet' geliyor

Haluk Bilginer’e Emmy ödülü kazandıran ‘Şahsiyet’ dizisi Meksika’ya uyarlanıyor. 10 bölümlük yapımda Bilginer’in Agah rolünü ödüllü oyuncu Damian Alcazar canlandıracak.

Oyuncul Haluk Bilginer, puhutv’de yayımlanan ‘Şahsiyet’ dizisindeki ‘Agah Beyoğlu’ rolüyle Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünün sahibi olmuştu. Fenomen dizinin Meksika uyarlaması için hazırlıklar tamamlandı.

Ay Yapım ve Viacom International ortak yapımcılığında çekilecek uyarlamanın çekimlerine şubat ayında başlanacak. Türkiye’nin Meksika’da uyarlanacak ilk dizisi olacak projenin içeriği geçtiğimiz gün uluslararası içerik sektörünün en prestijli organizasyonları arasında gösterilen NATPE Miami Fuarı’nda açıklandı. Meksika’nın farklı şehirlerinde çekilecek ve ‘El Asesino Del Olvido (Before I Forget) adını taşıyacak dizinin başrollerinde Damián Alcázar ve Paulina Gaitán yer alacak. 

BİR SUÇUN PEŞİNDE 

10 bölümlük dizinin yönetmenliğini ünlü ‘El Chapo’ dizisinin Meksikalı yönetmeni Ernesto Contreras çekecek. Yapım Alzheimer teşhisi konan Pascual’ın geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena ile yollarının kesişmesini anlatacak.

<p>Avustralya’daki Christmas Adası, her yıl ekim ve kasım ayında gerçekleşen yengen göçü neden

Her yer kızıla büründü: Görenleri hayrete düşüren göç

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Avustralya'nın Melbourne eyaletinde Kovid-19 yasakları bu gece kısmen kaldırılıyor

27 Ekim çeyrek altın, gram altın fiyatları anlık, canlı ne kadar?