• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
03 Ekim 2020 Cumartesi 09:21 | Son Güncelleme:

Halit Ergenç'in eşi Bergüzar Korel Babil dizisine isyan etti: Bıktım sizden, izlemeyeceğim!

Halit Ergenç'in eşi Bergüzar Korel Babil dizisine isyan etti: Bıktım sizden, izlemeyeceğim!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Babil dizisi duygusal sahneleriyle ekran başındakileri etkilemeyi başarıyor. Halit Ergenç'in oynadığı İrfan karakteri de oğlu ile ilgili gerçeği öğrenince yıkılıyor. Ergenç'in eşi Bergüzar Korel de yaptığı son paylaşımla hem eşini hem de diziyi övdü.

Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç’e ve Babil dizisine isyan etti. Cuma akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan Babil dizisinin son bölümü izleyenleri hüzne boğdu. Dizide Halit Ergenç’in oynadığı İrfan, kendisini paramparça edecek bir gerçeği öğreniyor. Oğlunun kendisinin değil Egemen’in oğlu olduğunu duyan İrfan yıkılıyor.

Ahmet Kaya’nın ‘Siz benim nasıl yandığımı nerden bileceksiniz’ şarkısı eşliğindeki yayınlanan sahne izleyenleri derinden etkiledi. Bu duygusal sahne yalnızca izleyenleri değil, Halit Ergenç’in kendisi gibi oyuncu olan eşi Bergüzar Korel’i de çok etkiledi. Korel yaptığı sosyal medya paylaşımıyla diziye ve eşine övgü dolu sözlerde bulundu.

Yaptığı övgüyü adeta isyan edermiş gibi yapan Korel: “Ya bize bunu yapamazsın! Valla izlemeyeceğim bıktım sizden ya!” notunu paylaştı.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ankara'nın simgelerinden Kuğulu Park buz tuttu

Kurşun kalemlerin ucunda sanat