• $7,2842
  • €8,7901
  • 404.508
  • 1527.45
23 Şubat 2021 Salı 23:00 | Son Güncelleme:

Halil Polat kimdir? Halil Polat kaç yaşında, nereli?

Halil Polat kimdir" Halil Polat kaç yaşında, nereli"

Halil Polat, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının konuğu oluyor. Ekranların en çok izlenen sabah kuşağı programları arasında yer alan Demet ve Alişan'ın konukları da bir o kadar merak ediliyor. O Ses Türkiye'de de performans sergileyen Halil Polat kimdir? Halil Polat kaç yaşında, nereli?

Halil Polat, Star Tv'de yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının misafir oldu. Hafta içi her gün ekrana gelen programda birbirinden ünlü isimler seyirci karşısına çıkıyor. Bugün, O Ses Türkiye'de de finalist olarak yarışan Halil Polat kimdir? Halil Polat kaç yaşında, nereli?

HALİL POLAT KİMDİR?

Halil Polat O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Halil Polat, Araftayım şarkısını seslendirdi. Halil Polat, 11 Ekim 1991 tarihinde Gaziantep Kilis'te doğdu. O Ses Türkiye Yarışması'ndaki finalisti olan ve sonrasında usta sanatçı Seda Sayan'a iki yıl vokalistlik yapan Halil Polat, kendine ait sözü ve besteleri bulunmaktadır.

Halil Polat, O Ses Türkiye Yarışması'nda Seda Sayan'ın finalisti olarak karşımıza çıkmıştı. Şarkıcı olan Polat, ilk bestesini Vuramam Sana ile yaptı.

Seda Sayan "O Ses Türkiye Yarışması'ndaki finalisti olan ve sonrasında güzel sanatçıya iki yıl vokalistlik yapan Halil Polat'a verdiği sözü tutarak prodüktör olarak sözünü tuttu. Sözü ve müziği Mekin Özcan'a düzenlemesi Alper Atakan'a ait olan "Vuramam Sana" şarkısının klibi için genç şarkıcı Halil Polat yönetmen Erkan Nas'ın kamerasının karşısına geçti. Kendine ait sözü ve besteleri de bulunan Halil Polat için Seda Sayan "Halil'in sesine ve yorumuna bayılıyorum. Çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum" dedi.

"Vuramam Sana"nın birde mesajı olduğuna dikkat çeken Halil Polat "Bu şarkı bir kadına kıyamamayı anlatıyor. Kadın anne demek, her kadın anne adayıdır. Kardeş demektir... Onlara kalkan el taş olsun. Bir kez daha 'Kadına Şiddete Hayır" diyorum...

Seda Sayan'ın, Halil Polat'a prodüktör olarak verdiği desteğe ünlüler dünyasından birçok isimde katıldı. Şarkısını paylaşan Demet Akalın, Alişan, İrem Derici, Deniz Akkaya, Safiye Soyman gibi birçok ünlü isim oldu. Şarkısı çıktığı an itibariyle iTunes En Çok Dinlenen şarkılar, listesinde zirveden giriş yaparak, iTunes'ta, en çok dinlenen şarkılar listesinde Halil Polat "Vuramam Sana" ile ilk sıraya yerleşti...

<p>Bursa'da kısıtlamada denetim yapan bekçilerin 'dur' ihtarına uymayan sürücünün, savunması şaşkınl

Bekçilerin 'dur' ihtarına uymayıp kaçtı, savunması şaşkınlık yarattı

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu