• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
05 Mart 2020 Perşembe 09:34 | Son Güncelleme:

Hakkında soruşturma başlatılan Can Yaman'ın ifadesi ortaya çıktı!

Hakkında soruşturma başlatılan Can Yaman'ın ifadesi ortaya çıktı!

Oyuncu Can Yaman'ın, 52 yaşındaki Çiğdem Gökaşan adlı hayranını darp ettiği iddia edilmiş, Gökaşan oyuncudan şikayetçi olmuştu. Son olarak ifadesi ortaya çıkan Yaman'ın polise, "Ünlü olduğum için o kadın benden faydalanmaya çalışıyor” dediği öğrenildi.

Can Yaman 21 Kasım 2019 günü eğlendiği bir mekanda 52 yaşındaki hayranı Çiğdem Gökaşan isimli hayranını bardan attırmak istemiş, Gökaşan oyuncuya "Sizi biz ünlü yaptık, şimdi de mekandan mı attırıyorsun?' demiş, bu sözlerinin ardından çok sinirlenen Yaman, kadının elini tutup kıvırmıştı. Gökaşan, bu iddialarla karakola gidip Yaman'dan şikayetçi olmuştu.

Günaydın'dan Dilek Yaman, ünlü oyuncunun karakolda verdiği ifadeye ulaştı. İşte Yaman'ın o iddialar karşısında söyledikleri: "Saat 02.00 sıralarında Ortaköy'de bulunan Ruby isimli işletmeye girdim. Ünlü olduğum için çok sayıda kişi benimle fotoğraf çektirmek istedi. Kimseyi kırmadım. Saat 03.15 civarı mekan güvenliği, polis merkezine gidip ifade vermeye gitmem gerektiğini söyledi. Ben de geldim. Bahsetmiş olduğunuz gibi bir olay yaşamadım. Bu kadını görmedim bile. Sanırım ünlü olduğumu bildiği için benden faydalanmaya çalışıyor. Konu hakkında söyleyeceklerim bunlardan ibaret. Benim kimseden herhangi bir şikayetim yoktur."

'RESMİ BİR TEBLİGAT GELMEDİ'

Yaman, dün yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Herhangi bir yoldan elimize ulaşan resmi bir tebligat yok. İçeriğine hakim olmadığımız durumla ilgili açıklama yapmak yanlış olur. Önümüzdeki günlerde durumu değerlendirir, gerekliyse açıklama yaparız."

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ankara'nın simgelerinden Kuğulu Park buz tuttu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Ocak 2021)