• $7,433
  • €8,9598
  • 408.893
  • 1538.04
19 Şubat 2021 Cuma 17:48 | Son Güncelleme:

Hakan Sabancı'nın sevgilisi Aygün Aydın'dan dikkat çeken paylaşım

Hakan Sabancı'nın sevgilisi Aygün Aydın'dan dikkat çeken paylaşım

Sabancı ailesinin veliahtı Hakan Sabancı'nın gönlünü oyuncu Aygün Aydın'a kaptırdığı ve ikilinin aşk tatiline çıktığı iddiaları gündemde tazeliğini koruyor. Oyuncu Aygün Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı 'yalı' paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. Aydın'ın, Hakan Sabancı'nın yalısından paylaşım yaptığı iddia edildi.

Sosyetenin en biline ve çapkın isimlerinden olan Hakan Sabancı yeni bir aşka yelken açtı. Sabancı'nın oyuncu Aygün Aydın'a kalbinin kapılarını açtığı iddia edildi. Oyuncu Aygün Aydın ile ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan Hakan Sabancı, gönlünü kaptırdı. Flört aşaması kısa süren çift yeni bir ilişkiye adın attı. İddialara göre Hakan Sabancı ve Aygün Aydın çifti 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Çeşme Alaçatı'da geçirdi. Tatilde, Hakan Sabancı ve sevgilisi Aygün'e, Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı da eşlik etti.

Aygün Aydın sosyal medya hesabından 'Oysa yıllardır hep karşımdaymışsın. Belki bilmeden birlikte boğazı seyretmişizdir. Ben sana karşı, sen bana karşı...' ifadelerini kullandığı bir paylaşımda bulundu. Aydın, paylaştığı o kareyi Hakan Sabancı'nın yalısında çektiği öne sürüldü.

Hakan Sabancı ve Aygün Aydın cephesinden haklarında çıkan aşk haberleri ile ile ilgili açıklama gelmedi.

<p>İnsanların, hayatı boyunca kilosunu sağlıklı bir düzeyde tutabilmesi kalbin de ilerleyen yaşlarda

Kalp hastaları dikkat! Fazla kilolar kalp sağlığımızı nasıl etkiliyor?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi