• $ 6,8615
  • € 7,7938
  • 399.004
  • 118713
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
01 Temmuz 2020 Çarşamba 09:28 | Son Güncelleme:

Hakan Muhafız 4. sezon tarihi belli oldu! Hakan Muhafız yeni sezon ne zaman?

Hakan Muhafız'ın büyük bir heyecanla beklenen yeni sezon fragmanı geldi. Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Netflix'in ilk Türk orijinal dizisi Hakan Muhafız, 4. ve final sezonuyla bir kez daha sevenleri ile buluşacak. Yönetmen koltuğunda Can Evrenol ve Gökhan Tiryaki'nin oturduğu Hakan Muhafız'ın 4. sezonu için tarih verildi.

Netflix'in sevilen dizisi Hakan Muhafız'ın yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyordu. Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Netflix'in ilk Türk orijinal dizisi Hakan Muhafız, 4. ve final sezonuyla bir kez daha izleyicisinin karşısına çıkacak. 10 bölümden oluşan yeni sezonda Çağatay Ulusoy'a, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Taner Ölmez, Bige Önal, Boran Kuzum, Miray Daner ve Burçin Terzioğlu gibi isimler eşlik ediyor. 

HAKAN MUHAFIZ YENİ SEZON NE ZAMAN?

Başrolünde ünlü aktör Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Hakan Muhafız’ın dördüncü sezonunun 9 Temmuz’da yayınlanacağını duyurdu.

HAKAN MUHAFIZ FİNAL SEZONUNDA NELER OLACAK?

Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul'un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Muhafız hariç... Kahramanı şimdi hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur...

Bu sezonda kahramanların dünyası pek çok açıdan tersine döner. Baştan beri Muhafız'ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişir.

Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de gümüzde son yüzleşmesini Faysal'la yaşar.

Fransa'nın Afrika ülkelerindeki etkisi sona mı eriyor?

Fransa'nın Afrika ülkelerindeki etkisi sona mı eriyor?

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

9 Temmuz günlük burç yorumları sizlerle! Aslan burcuna güzel habe

9 Temmuz günlük burç yorumları sizlerle! Aslan burcuna güzel haber