• $7,3507
  • €8,8986
  • 410.58
  • 1528.82
14 Şubat 2021 Pazar 23:07 | Son Güncelleme:

Hadise ve Kaan Yıldırım'dan eğlenceli paylaşım! '7'den 77'ye sevgililer günümüz kutlu olsun'

Hadise ve Kaan Yıldırım'dan eğlenceli paylaşım! '7'den 77'ye sevgililer günümüz kutlu olsun'

Hadise ve Kaan Yıldırım çifti eğlenceli Sevgililer Günü paylaşımı ile sosyal medyada olay oldu. Ünlü çift, Instagram hesaplarından çocuk filtresi kullanarak paylaştıkları yeni pozlarını "7'den 77'ye sevgililer günümüz kutlu olsun" notu ile sevenlerine sundu. Ünlü aşıkların görenleri tebessüm ettiren yeni paylaşımları hayranları tarafından çok beğenildi.

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden yeni haberler var. Ünlü ikili, bir dargın bir barışık ilişkilerinde evlilik kararı alarak magazin gündeminde çok konuşulmuşlardı. Hayranlarının yakın markajındaki sevilen çiftten beklenen 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımı nihayet geldi. Eğlenceli gönderileri ile önce şaşırtan sonra tebessüm ettiren sevgililerin yeni paylaşımları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Her hareketleri gündem olan Hadise ve Kaan Yıldırım çifti, hayranlarına bu sefer ters köşe yaptı. Ünlü sevgililerden romantik bir paylaşım bekleyen takipçileri, ikilinin yan yan yer aldıkları yeni karelerini görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Hadise sevgilisi Kaan Yıldırım ile yer aldığı yeni fotoğrafını Instagram story'sinden çocuk filtresiyle paylaşarak eğlenceli bir gönderiye imza attı. "7'den 77'ye sevgililer günümüz kutlu olsun" notunu düşen güzel şarkıcının bu paylaşımı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Sevenleri tarafından sosyal medyada hızla yayıldı.

Can Yaman ve sevgilisi Diletta Leotta'dan 14 Şubat'a özel aşk pozu

Prens Harry ve Meghan Markle çiftinden ikinci çocuk haberi! Archie ağabey olacak

Burak Özçivit'ten Fahriye Evcen ve oğlu Karan'lı 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımı

<p>'Yıl 1908... Osmanlı topraklarında ikinci Meşrutiyet ilan edilmişti ve Meclis'i Mebusan o günkü a

Bunlar kimin milletvekili?

Düzce'de altyapı çalışması sırasında şans eseri bulundu!

Her yerde uyuyabilen vurdum duymaz insanlar

Endonezya'nın Sinabung Yanardağı'nda hareketlilik