• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
1 Haziran 2021 Salı 11:42 | Son Güncelleme:

Hadise ve Acun Ilıcalı arasına kara kedi mi girdi? Doğum günü detayı hayranlarının dikkatinden kaçmadı

Hadise ve Acun Ilıcalı arasına kara kedi mi girdi" Doğum günü detayı hayranlarının dikkatinden kaçmadı

Uzun yılladır birlikte çalışan ve TV8'de ekrana getirilen O Ses Türkiye jüri koltuğunu bırakacağı konuşulan Hadise ile Acun Ilıcalı'nın arasının açıldığı iddia edildi. Hadise'nin Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kutlamaması sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmazken aralarının bozuk olduğu iddialarını güçlendirdi. Acun Ilıcalı ve Hadise cephesinden konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de ekrana getirilen O Ses Türkiye yarışmasında uzun yılladır jüri koltuğunda oturan ünlü şarkıcı Hadise ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Acun Ilıcalı'nın ve Hadise'nin arasının bozuk olduğu öne sürüldü.

Hadise ve Ebru Gündeş arasında son dönemde yaşananların ardından Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye için Hadise yerine Gülşen ile anlaşacağı haberleri magazin gündeminde deprem etkisi yarattı. Hadise'nin her sene sosyal medyada Ilıcalı'nın doğum gününü kutlamasına rağmen, bu yıl kutlamaması dikkatlerden kaçmadı.

Hadise'nin Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kutlamaması ikilinin arasının bozuk olduğu iddialarını güçlendirirken taraflardan herhangi bir açıklama gelmedi.

Hadise, geçtiğimiz yıl Ilıcalı'nın doğum gününü 'Uzun yıllardır seninle aynı proje içinde olmaktan mutluluk duyuyorum. Sen dostum diyebildiğim nadir insanlardansın, İyi ki doğdun Acun!' sözleri ile kutlamıştı.

<p>Kırıkkale'de S.Ö., sokak ortasında tartıştığı arkadaşları M.Ö. ile A.E.'yı tabancayla vurarak yar

Sokak ortasında dehşet saçtı

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak