• $ 5,7185
  • € 6,3201
  • 275.213
  • 100339
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Hadise: Etrafım kalabalık ama yalnızım

Hadise, 14 dansçıyla Açıkhava’da renkli bir şova imza atarken sahnede sevenleriyle de dertleşti: "Ben özgür bir kadınım. Nasıl istersen onu yaşa. Gülmeyi asla unutma"

Recep ASLAN

Hadise, önceki akşam Londra, Belçika ve Paris’ten gelen 14 dansçısıyla Harbiye Açıkhava'da sahne aldı. Sevilen şarkılarını özel dans kareografileriyle sunan başarılı popçu, "Beni eleştirenlere cevabım" diyerek ‘Biz Burdayız’ ve ‘Mesaj’ adlı şarkılarını seslendirdi.  Hadise, hayranlarına sürpriz yaparak makyjasız görüntülerinin yer aldığı videosunu ekranda yayımladı. Sanatçı, duygularını "Ben özgür bir kadınım. Hayattan endişe eden ama seven. Çevresi kalabalık ama yalnız. Benim nasıl göründüğümden kime ne. Kendini sev. Yaşa. Nasıl istersen onu yaşa. Gülmeyi asla unutma n’olur" sözleriyle anlattı.

 Annem bir şey demiyorsa kime ne?

Hadise’yi dinlemeye gelenler arasında annesi Gülnihal Açıkgöz ve kardeşi Derya Açıkgöz vardı. Giydiği cesur kıyafetlerle dikkat çeken Hadise, annesine seslenerek, “Kıyafetimle tepki alır mıyım?” diye sordu. "Muhteşemsin" yanıtını alan Hadise, eleştirileri ti'ye alarak "Benim annem bir şey demiyorsa kime ne!" dedi. 

 

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Sanık sandalyesinde olmasının sebebinin mali müşaviri olduğunu belirten Kıvanç Tatlıtuğ, ´Mali mü

Kıvanç Tatlıtuğ Hakim Karşısına Çıktı!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Osmanlı Avrupa’da nereleri fethetti ve ne kadar hüküm sürdü?

Kıyaya vuran en ilginç nesneler