• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
06 Nisan 2021 Salı 19:27 | Son Güncelleme:

Hadise açıklamalarıyla sosyal medyayı salladı! 'Söylemedikleri söz kalmadı'

Hadise açıklamalarıyla sosyal medyayı salladı! 'Söylemedikleri söz kalmadı'

Hadise, yıllar önce fazla kiloları nedeniyle linç edilerek olay olmuştu. Ünlü şarkıcı o dönem gelen eleştiriler üzerine ilk kez konuşarak magazin gündemine damga vurdu. Hadise'nin "Obez dediler, Roberto Carlos bacaklı dediler, çok zayıf, çok çirkinleşti, sivrisineğe döndü dediler" diyerek isyan ettiği açıklamaları sosyal medyayı salladı.

Hadise açıklamalarıyla sosyal medyaya adeta damga vurdu. Yıllar önce aldığı kiloları nedeniyle çok eleştirildiğini ve linç edildiğini dile getiren ünlü şarkıcı, çarpıcı açıklamalarıyla gündem oldu.

Fazla kilolarının faturasını linç kültürü nedeniyle ağır ödediğini belirten Hadise açıklamalarıyla isyan etti. Zayıfladığında ise çirkinleştiği yönünde eleştirilere maruz kalan Hadise'den çok çarpıcı açıklamalar geldi.

Hadise, Instagram hesabından yıllar önce fazla kiloları sebebiyle eleştirilmesi ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcının "Ben bu linç kültürünün faturasını en ağır ödeyen isimlerden biriyim" ifadeleriyle başlayan paylaşımı magazin gündeminde dikkat çekti. Ünlü ismin çok konuşulan paylaşımında kullandığı ifadeler şu şekilde oldu:

'OBEZ DEDİLER, ROBERTO CARLOS BACAKLI DEDİLER'

Ben bu linç kültürünün faturasını en ağır ödeyen isimlerden birisiyim. Obez dediler, Roberto Carlos bacaklı dediler, çok zayıf, çok çirkinleşti, sivrisineğe döndü dediler. Söylemedikleri söz kalmadı. Hepsini yaşadım.

'ACI OLAN ÇOĞUNLUKLA KADINLARIN BU NEFRETİ KUSMASI'

Acı olan da çoğunlukla kadınların bu nefreti kusması. O dönem sosyal medya bu kadar yaygın kullanılmıyordu. Destek görmem gereken anlarda destek görmedim.
<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü