• $8,1447
  • €9,7345
  • 453.936
  • 1375.91
30 Mart 2021 Salı 09:35 | Son Güncelleme:

Hababam Sınıfı'yla tanınan Fazıl Ender Uzun'a veda... Son yolculuğuna uğurlandı

Hababam Sınıfı'yla tanınan Fazıl Ender Uzun'a veda... Son yolculuğuna uğurlandı
DHA

Yeşilçam'ın en sevilen yapımlarından olan Hababam Sınıfı serilerinde Kemal Sunal, Halit Akçatepe ve Şener Şen gibi isimlerle birlikte rol alan Fazıl Ender Uzun, kemik tümörü nedeniyle hayatını kaybetti. Usta oyuncu Fazıl Ender Uzun, Küçükçekmece, Sefaköy Merkez Camii'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından defnedildi.

Yeşilçam'ın en çok izlenen filmlerinden olan Hababam Sınıfı serilerinde rol almış olan ve geçtiğimiz hafta kemik tümörü teşhisi konularak tedavi altına alınan usta oyuncu Fazıl Ender Uzun hayatını kaybetti.

Hababam Sınıfı serisinde de rol alan oyuncu Fazıl Ender Uzun, Küçükçekmece, Sefaköy Merkez Camii'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Hababam sınıfı serisinde de rol alan oyuncu Fazıl Ender Uzun'a geçen kemik tümörü teşhisi konuldu. 69 yaşındaki Fazıl Ender Uzun, dün hayatını kaybetti.

Fazıl Ender Uzun, için Sefaköy Merkez Camii'nde ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Uzun'un ailesi ve sevenleri katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından helallik alındı. Fazıl Ender Uzun, Sefaköy Mezarlığı'na defnedildi.

<p>Peki, kod 29 olarak bilinen fedih kodunun kaldırılması ne  anlam ifade ediyor? Çalışma hayatından

Kod 29'un kaldırılması ne anlam ifade ediyor?

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü