• $8,0786
  • €9,668
  • 452.896
  • 1403.67
24 Mart 2021 Çarşamba 10:45 | Son Güncelleme:

Gwyneth Paltrow yıllar sonra itiraf etti! “Ondan ayrılmak en son istediğim şeydi”

Gwyneth Paltrow yıllar sonra itiraf etti! “Ondan ayrılmak en son istediğim şeydi”

48 yaşındaki ünlü Hollywood yıldızı Gwyneth Paltrow, katıldığı bir podcast yayınında samimi itiraflarda bulundu. 2003 yılında ‘Coldplay' grubunun ünlü solisti Chris Martin ile dünya evine giren ünlü oyuncu, 2014 yılında Martin ile evliliklerini bitirmişti. Şimdilerde yönetmen ve yapımcı Brad Falchuk ile evli olan Paltrow, katıldığı yayında eski eşi hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz Pazartesi bir podcast yayınına katılan ünlü Amerikalı oyuncu Gwyneth Paltrow, eski eşi Coldplay grubunun solisti Chris Martin hakkında konuştu. 2014 yılında 11 yıllık evliliklerini sonlandıran ünlü çift, yakın arkadaş kalmayı başarmıştı. Ünlü oyuncu Paltrow eski eşi için, "Asla boşanmak istememiştim." ifadelerini kullandı.

Akşam.com.tr'nin Us Weekly'den aktardığı habere göre, Eski eşi ile ayrılırken çok zor duygular yaşadığını anlatan Paltrow, "Dünyada istediğim son şeyin bu olduğunu öğrendim. Asla boşanmak istemedim." itirafında bulundu.

Boşanma sürecinde kendisi hakkında çok şey öğrendiğini belirten Paltrow, "Sorumluluklarıma odaklandığım zaman harika bir adamı buldum ve daha önce sahip olmadığım bir şey inşa edebildim." diyerek şimdi ki eşi Brad Falchuk'a övgülerde bulundu.

Geçtiğimiz aylarda da katıldığı bir programda eski eşi Chris Martin'den bahseden Paltrow, " Chris ve ben çocuklarımızı ilk sıraya koyduk, bu göründüğünden daha zor çünkü bazı günler boşandığınız bir kişiyle bir araya gelmek istemiyorsunuz." açıklamasında bulunmuştu.

Chris Martin 3 yıldır ünlü oyuncu Dakota Johnson ile ilişki yaşıyor. Hatta Paltrow, Dakota Johnson ile bir araya gelmiş ve onu çok sevdiğini açıklamıştı.

<p>Kamu çalışanlarıyla ilgili tedbirleri içeren Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de yayımland

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Türk heyeti, Senegal'de hafızlık yapan öğrencilere Kur'an-ı Kerim hediye etti

Milli Sarayların en büyük halısının restorasyonu tamamlandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (14 Nisan 2021)