• $8,3167
  • €9,9879
  • 475.853
  • 1345.15
07 Nisan 2021 Çarşamba 09:34 | Son Güncelleme:

Güzellik yarışmasında skandal! Taç için kavga çıktı, birincilik iki kere el değiştirdi

Güzellik yarışmasında skandal! Taç için kavga çıktı, birincilik iki kere el değiştirdi
AA

Sri Lanka'da düzenlenen güzellik yarışmasında yaşanan olaylar geceye damga vurdu. 2019 yılının birincisi Caroline Jurie, birinci olan Silva'nın başından tacını alarak 2'inci olan yarışmacıya takmasının ardından olanlar oldu. Büyük bir kavga çıkarken Silva başından yaralandı. Silva'nın boşandığı için acının geri alındığı açıklanırken gerçek çok başta çıktı. Silva'nın evliliğine devam ettiği öğrenildi. Birincilik tacı Silva'ya yeniden verildi.

Geçtiğimiz gün Sri Lanka'da gerçekleştirilen bir güzellik yarışmasında taç için sahnede kavga çıktı. Yarışmacılardan biri başından yaralandı.

Sri Lanka'da düzenlenen bir güzellik yarışmasında birincilik ödülünü kazanan Pushpika De Silva sahnede yaşanan arbedede başından yaralandı.

BBC'nin haberine göre, Sri Lanka'nın en büyük güzellik yarışmasında, Silva'nın güzellik kraliçesi seçildiğinin anons edilmesinin ardından sahnede kavga çıktı.

Törende, 2019 güzeli Caroline Jurie, "Mrs Sri Lanka" unvanı kazanarak taca sahip olan Silva'nın boşanmış olduğunu iddia ederek tacı ele geçirdi.

Eski güzel Jurie, dinleyicilere, boşanmış kadınlara taç verilmesinin kurallara aykırı olduğunu söyleyerek tacı ikinci güzele verdi.

Yarışma organizatörleri, Silva'nın eşinden ayrıldığını ancak henüz boşanmadığını açıklayarak yaşananlardan ötürü özür diledi ve Silva'ya tacını iade etti.

Facebook üzerinden yapılan bir paylaşımda, yaşanan arbededen etkilendiği söylenilen güzellik kraliçesinin kafa travması geçirdiği bildirildi.

Davranışının utanç verici olduğu ifade edilen Jurie hakkında soruşturma başlatıldı.

<p>ÇEKİM ÖNCESİ  RAHATSIZLANAN HAKAN ALTUN'DAN KORKUTAN HABER! APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI</b

Haftanın magazin başlıkları... Şeyma Subaşı'nın paylaşımları neden eleştiriliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor