• $7,4713
  • €9,0084
  • 438.925
  • 1524.49
19 Temmuz 2020 Pazar 15:11 | Son Güncelleme:

Güzel ve Çirkin filmi konusu ne, oyuncuları kim? Tv'de ilk kez yayınlanıyor!

Güzel ve Çirkin filmi konusu ne, oyuncuları kim" Tv'de ilk kez yayınlanıyor!

Güzel ve Çirkin filmi, bu akşam Tv'de ilk kez Atv ekranlarında yayınlanacak. 2017 yılı yapımı Amerikan romantik fantastik müzikal filmi Güzel ve Çirkin (Beauty And The Beast) filminin başrolünde Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Bill Condon oturuyor.

Amerikan romantik fantastik müzikal filmi Güzel ve Çirkin bu akşam televizyon izleyicileri ile buluşuyor. Güzel ve Çirkin filmi, bu akşam saat 20:00'de Atv'de yayınlanacak. Başrolünde Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans'ın oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Bill Condon oturuyor. Disney masalından beyazperdeye uyarlanan filmin senaryosunu Stephen Chbosky ve Evan Spiliotopoulos kaleme aldı.

GÜZEL VE ÇİRKİN KONUSU NEDİR?

Disney masalından beyazperdeye uyarlanan filmde, tüccar olan bir adamyolculuğu sırasında fırtınaya yakalanır. Ailesine dönüş yolunda gece konaklayacak bir yer ararken yakınlardaki bir şatoyu görür.

Ev sahibi ortada görünmese de her şey konuğun rahatı için ayarlanmıştır. Gitmek üzereyken, gözü bir güle ilişir ve kızının kendisinden bir gül istediği aklına gelir. Gülü kopan adam şatonun sahibi olan canavarla yüz yüze gelir ve hayatına karşılık kızını canavara teslim etmek zorunda kalır. Tüccarın en küçük kızı olan Belle anlaşmayı kabul ederek canavarın şatosuna yerleştiğinde hiç beklemediği bir aşkın kucağına atıldığından habersizdir.

GÜZEL VE ÇİRKİN OYUNCULARI KİMLER?

Bill Condon'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Emma Watson, Ewan McGregor, Luke Evans, Ian McKellen gibi oyuncular yer alıyor.

<p>Türk savunma sanayisi şirketi HAVELSAN kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer risklerin tespi

İHA'lara 'milli' dokunuş: Kimyasal riskleri de tespit edecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış