• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Haziran 2020 Salı 09:15 | Son Güncelleme:

Güneşi Beklerken nerede, ne zaman çekildi? Güneşi Beklerken oyuncuları kimler, konusu ne?

Güneşi Beklerken nerede, ne zaman çekildi" Güneşi Beklerken oyuncuları kimler, konusu ne"

Güneşi Beklerken dizisi tekrar bölümleri ile yeniden ekranlara döndü. Aşk-ı Memnu'nun saatinde yayımlanan dizi ile ilgili detaylar da merak konusu oldu. Başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, Yağmur Tanrısevsin, İsmail Ege Şaşmaz ve Ozan Osmanpaşaoğlu'nun paylaştığı gençlik dizisi olan Güneşi Beklerken nerede ve ne zaman çekildi? merak ediliyor. İşte tüm detaylar...

Yayımlandığı döneme damgasını vuran dizilerden Güneşi Beklerken, tekrar bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayımlanmaya başladı. Aşk-ı Memnu'nun saatinde yayımlanan dizi ile ilgili aramalar hız kazandı. Yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı gençlik dizisi Güneşi Beklerken ile ilgili merak edilen detaylara haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Güneşi Beklerken dizisinin ilk bölümü 2 Temmuz 2013 tarihinde yayımlandı. Dizi 27 Temmuz 2014 tarihinde final yaptı.

GÜNEŞİ BEKLERKEN NEREDE ÇEKİLDİ?

Dizi, İstanbul'un Kanlıca ilçesinde çekildi.

GÜNEŞİ BEKLERKEN KONUSU NEDİR?

Demet ve Zeynep, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji'nin müdürüdür. Hem Zeynep'in iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Zeynep'in tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Zeynep'in hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale

Kimseye eyvallahı olmayan ,son derece inatçı , deli dolu bir genç kız olan Zeynep, okuldaki ilk gününde, okulun sahibinin oğlu ve herkes tarafından tam bir baş belası olarak bilinen Kerem’le karşı karşıya gelir. Bugüne kadar ne istediyse sorgusuz sualsiz yapılmış olan, şımarık ve okuldaki herkes üzerinde soyadının getirdiği gücü kullanan Kerem, onun egemenliğini tanımayan Zeynep'i düşmanı beller ve onunla acımasızca uğraşmaya başlar. Kerem’in Zeynep'e yaptığı eziyetlerden sonra Zeynep'e yardım elini uzatan tek kişi ise Kerem’in kardeş gibi birlikte büyüdüğü Barış’tır. Zeynep, Barış’ın kendisine gösterdiği yakınlıktan etkilenmeye başlayacaktır ama bilmediği bir şey vardır; o da Barış’ın okulun en popüler kızı Melis’e aşık olduğudur. Melis, okulda beden öğretmenliği yapan Cihan’ın da kızıdır aynı zamanda ve o da ne yazık ki Kerem’e aşıktır.

Zeynep, yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamaya çalışırken, annesi Demet Jale’nin kardeşi Melda’nın modaevinde çalışmaya başlar. Onu da tıpkı kızı gibi zor günler ve kötü sürprizler beklemektedir. Demet, hayatının ilk ve tek aşkı Cihan’la yıllar sonra karşı karşıya gelecektir. Cihan’ın hayatına yeniden girmesiyle, yıllarca kızına söylediği yalanın ortaya çıkmasının korkusunu yaşayacaktır.

Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Zeynep ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

GÜNEŞİ BEKLERKEN OYUNCULARI KİMLER?

Emre Kınay Cihan Güzel

Hande Doğandemir Zeynep Yılmaz/Güzel/Sayer

Kerem Bürsin Kerem Sayer & Güneş Sayer

Yağmur Tanrısevsin Melis Güzel

İsmail Ege Şaşmaz Barış Erdoğan

Ebru Aykaç Demet Yılmaz/Güzel

Gökçe Yanardağ Tülin

Deniz Türker Jale

Merve Hazer Yağmur

Efecan Şenolsun Can

Hasan Şahintürk Ahmet Sayer

Caner Şimşek Koray Sayer

Simay Küçük Tuna Sevim Sayer

Ece Dizdar Melda

Ozan Osmanpaşaoğlu Aksel Varol

Hale Akınlı Behice

Nilay Deniz Begüm Varol

Emre Törün Mehmet Varol

Yiğit Özyer Sedat 

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Hava Kuvvetlerinin yerel saatle 13.00-15.00'

Azerbaycan Hava Kuvvetleri, işgalci Ermenistan güçlerinin tank ve sığınaklarını imha etti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Taze pasta nasıl anlaşılır?

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi