• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
23 Ağustos 2021 Pazartesi 09:29 | Son Güncelleme:

Burak Özçivit Gümüşlük'teki milyonluk evini orman yangınları nedeniyle satışa çıkardı

Burak Özçivit Gümüşlük'teki milyonluk evini orman yangınları nedeniyle satışa çıkardı

Türkiye'nin cennet bölgelerinde geçtiğimiz haftalarda meydan gelen orman yangınlarında biri de Kuruluş Osman dizisinin yıldızı Burak Özçivit'in Gümüşlük'te bulunan evinin çevresine yaklaştı. Evi hasar görmeden orman yangını söndürülürken Özçivit, aldığı radikal bir kararla milyonluk evini satışa çıkardı.

Türkiye'de Temmuz ayının son haftasında meydana gelen orman yangınları nedeniyle zor günler yaşanırken köyler ve ormanlar adeta küle döndü. Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen Gümüşlük'teki evlerine yaklaşan orman yangınlarının ardından büyük panik yaşadı. Ünlü çift, lüks evleri ile ilgili radikal bir karar aldı.

Burak Özçivit, İstanbul'a dönmesinin ardından Gümüşlük'teki evine yakın bölgede medyana gelen orman yangının ardından evini satma kararı aldı. Fahriye Evcen ve oğlu Karan'la Gümüşlük'teki evinde sezonun yorgunluğunu atan ünlü oyun Özçivit'in yine Bodrum'dan yeni bir alacağı öğrenildi.

Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt'un haberine göre; Özçivit, Bodrum Gündoğan'daki Armada Praxis adlı siteden aldığı villaya, tam 15 milyon lira ödemiş.

Buark Özçivit, orman yangınları esansında sosyal medya hesabından alevlerin evinin yakınına kadar geldiğini göstererek "Şimdi bize de geliyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun" ifadelerini kullanmıştı.

<p>Dermatolog Prof. Dr. Mustafa Özdemir cilt sağlığımızla ilgili aşağıda merak edilen tüm soruları S

Güneş lekeleri nasıl geçer?

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi