• $8,7661
  • €10,4549
  • 502.364
  • 1398.52
22 Mayıs 2021 Cumartesi 10:43 | Son Güncelleme:

Gülşah Saraçoğlu yeniden barıştığı sevgilisi Gökhan Göz hakkında ilk kez konuştu

Gülşah Saraçoğlu yeniden barıştığı sevgilisi Gökhan Göz hakkında ilk kez konuştu

TV8'de ekrana getirilen Doya Doya Moda programında jüri koltuğunda oturan Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz ile barıştı. Saraçoğlu, konuyla ilgili ilk kez konuştu. Saraçoğlu, 'Benim yalansız riyasız ve delikanlı tarafımı sevdi bu adam... Ben de onu tabi ki... Şimdi bu saatten sonra ikimiz de ilişkimize ve birbirimize emanetiz...' ifadelerini kullandı.

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz yıl ilişkisini noktaladığı Gökhan Göz'ün Instagram canlı yayına katılarak küfür etmişti. Jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda programında açıklama yapmak durumunda kalan Saraçoğlu cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Gökhan Göz ve Gülşah Saraçoğlu'nun ilişkilerine yeni bir şans vermesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Konuyla ilgili ilk kez açıklamada bulunan ünlü modacı şu ifadeleri kullandı:

'Evet ilk defa bu açıklamayı yapıyorum... Biz çok badire atlattık yeri geldi birbirimizi kırdık döktük. Yeri geldi ailelerimizi üzdük. Yeri geldi kariyerlerimizi sarsacak durumlara müsaade ettik. Sevdiklerimiz yakınlarımız bize, "aman yapma etme" dediler. Bu kadar kaosun içinden güçlü çıktığımızı düşünüyorum. Tabi ki kendi kararlarımızı kendimiz veriyoruz... Ne olursa olsun aramızdaki ilişkimizde asla ama asla yalan olmadı.

'İLİŞKİMİZE VE BİRBİRİMİZE EMANETİZ'

En azından ben bir kadın olarak, ona hiç oynamadım ve yalan konuşmadım. Benim yalansız riyasız ve delikanlı tarafımı sevdi bu adam... Ben de onu tabi ki... Şimdi bu saatten sonra ikimiz de ilişkimize ve birbirimize emanetiz... Onun da benim de aslanlar gibi evlatlarımız var, Aslanım Azranur ve Gökalp paşamız... Gerisi boş... Kendi evladımın babası için bir şey diyemem ama Gökhan'ın evlatlarının anası çok kıymetli...

'SAKIN YANLIŞ BİR ŞEY YAZMAYIN İLİŞKİMİZLE ALAKALI '

Sakın yanlış bir şey yazmayın ilişkimizle alakalı çocuklarımız var... Aslanlar gibi iki evlat babası... Ben de aslanımın anasıyım... Kimse kimseye yanlış yapmaz bu saatten sonra, çünkü yeterince üzüldük... Derslerimizi aldık... Umarım her şey güzel gider... Bu mevzudan dolayı kırıp döktüğüm kim varsa, en başta ailelerimiz olmak üzere kalbini kırdığım herkesten... Kendi adıma özrümü borç bilirim... Seni seviyorum Gökhan Göz'

<p>İzmir'de içtikleri şebeke suyundan rahatsızlandıklarını iddia eden, aralarında çocuk ve bebekleri

İzmir'de korkutan iddia! Çok sayıda kişi hastaneye akın etti

''Türk Yıldızları'' Sakarya semalarında selamlama uçuşu yaptı

Tarihi Gelibolu Yarımadası sahilinde müsilaj yoğunluğu arttı

Rekor kıran keşif: 13.1 milyar yıllık süper kütleli karadelik rüzgarı