• $8,2901
 • €9,7765
 • 501.216
 • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
29 Temmuz 2020 Çarşamba 20:58 | Son Güncelleme:

Görümce filmi konusu nedir, oyuncuları arasında kimler var?

Görümce filmi konusu nedir, oyuncuları arasında kimler var"

Sinema severlerin büyük beğenisini toplayan Görümce filmi bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanacak. Türk yapımı romantik komedi filmi 2016 yılında gösterime girmiştir. Saat 20.00'da izleyici ile buluşacak olan filmin senaryosunu Gupse Özay kaleme almıştır. Görümce özellikle vizyona girdiği dönemlerde seyircinin beğenisini kazanmıştı.

Başrollerini Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece'nin paylaştığı Görümce filmi bu akşam Star TV ekranlarında olacak. Film 2016 yılında vizyona girmişti ve seyirciden tam not almayı başarmıştı. Filmin senaryosu da Gupse Özay'a ait. Çekimlerinin İstanbul'da gerçekleştirildiği Görümce saat 20.00'da yayınlanacak.

GÖRÜMCE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Yeliz erkek kardeşi Ahmet'e fazlasıyla düşkündür. Yeliz'in bu düşkünlüğü sonucu ikili birlikte yaşamaktadır. Fakat Yeliz'i kötü bir sürpriz beklemektedir, zira Ahmet bir kıza aşık olmuştur. İşler hızlı gelişir ve Amet kıza evlenme teklifi eder. Bunu duyan Yeliz'in dünyası başına yıkılır. Yeliz'in umudu, Ahmet'in şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bu kızdan da ayrılmasıdır.

Ancak işini şansa bırakmayan Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip kardeşiyle sevdiği kızı ayırma planları yapmaya başlar. Kıskanç ablası Yeliz ile sevdiği kız Deniz arasında sıkışıp kalan Ahmet'in yapabileceği tek şey her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışmaktır. Bu mücadele boyunca Yeliz'i de, Deniz'i de, Ahmet’i de türlü komik maceralar beklemektedir.

GÖRÜMCE OYUNCULARI KİMLER?

 1. Gupse Özay
 2. Buğra Gülsoy
 3. Eda Ece
 4. Zeynep Kankonde
 5. Danilo Zanna
 6. Dilşah Demir
 7. İnci Pars
 8. Özlem Öçalmaz

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığı Sözcüsü Anar Eyvazov, AKŞAM TV’den Ezgi Aşık’ın gündeme

Azerbaycan Savunma Bakanlığı Sözcüsü Anar Eyvazov AKŞAM TV'ye konuştu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bağışıklığı güçlendiren kış besinleri

Brezilya^da korkutan hastane yangını! Hastalar sedyelerle dışarı çıkarıldı