• $8,8672
  • €10,3998
  • 499.472
  • 1384.68
7 Haziran 2021 Pazartesi 00:40 | Son Güncelleme:

Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsüm Ali İlhan tacizcisine sosyal medyadan seslendi: Tacize son vermezsen açıklarım!

Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsüm Ali İlhan tacizcisine sosyal medyadan seslendi: Tacize son vermezsen açıklarım!

Gülsim Ali, 5 yıldır kendisini takip eden ve cinsel içerikli mesajlar gönderen E.H. adlı tacizcisine sosyal medyadan seslendi. Oyuncu, birçok kez uzaklaştırma kararı aldırdığı E.H.'yi tacize devam etmesi durumunda fotoğraflarını yayınlamakla tehdit etti.

Gönül Dağı dizisinde rol alan 26 yaşındaki oyuncu Gülsim Ali'nin başı uzun zamandır E.H. ile dertte. Oyuncu E.H'nin kendisini 5 yıldan beri takip ettiğini ve sürekli cinsel içerikli mesajlar atarak taciz ettiğini iddia etti.

Mahkemeye başvurup uzaklaştırma kararı çıkarmasına rağmen hayranının tacizlerine devam ettiğini söyleyen oyuncu, E.H.'nin son olarak çalıştığı sete gelip 'Senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez' diyerek kendisine tehditler savurduğunu öne sürdü. Araştırmalar sonucunda tacizcisinin kimlik bilgilerine ulaşan oyuncu, sosyal medya hesabından gözdağı verdi.

SON KEZ UYARIYORUM

'Seni son kez uyarıyorum' diyen oyuncu, "Kullandığın tüm sahte hesapların aynı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi. Eğer tek bir rahatsızlık daha verecek olursan, senin fotoğraflarını, attığın sapık mesajları ve şahsi bilgilerini dava dosyasıyla birlikte yayınlayacağım. Birer kopyasını da akrabalarına ileteceğim" dedi.

<p class='MsoNormal'>Gülenay Kalkan, geçen sezon FOX dizisi Yasak Elma'da Feride  karakteriyle izley

'Yasak Elma'dan neden ayrıldığını Akşam'a açıkladı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor