• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
29 Mayıs 2021 Cumartesi 17:49 | Son Güncelleme:

Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan'ın sevgilisi bakın kim çıktı! Meğer kendinden 22 yaş büyükmüş...

Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan'ın sevgilisi bakın kim çıktı! Meğer kendinden 22 yaş büyükmüş...

TRT1'de ekrana getirilmiş olan Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almasını ardından yıldızı parlayan Gülsim Ali İlhan'ın kendisinden 22 yaş büyük Durul Bazan ile aşk yaşadığı öne sürüldü. Aşk haberleri magazin gündemine bomba gibi düşerken ikilinin yavru kaplan beslerken paylaşım yapması iddiaları güçlendirdi.

Gönül Dağı, Hanım Köylü ve Yüzleşme gibi dizilerde rol almış olan asıl çıkışını Diriliş Ertuğrul dizisi ile yapan Gülsim Ali İlhan aşk haberleri ile magazin manşetlerini süsledi. 26 yaşındaki İlhan'ın kendisi gibi oyuncu olan 48 yaşındaki Durul Bazen ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Snob Magazin'in özel haberine göre; Durul Bazan, geçtiğimiz haftalarda Gülsim Ali İlhan'ın başrolünde yer aldığı Gönül Dağı dizisinin Eskişehir'deki setine gitti. Bazan ve İlhan burada yavru aslanı elleriyle besledi. İkilinin çektirdiği fotoğraflar aşk iddiasını kuvvetlendirdi.

Gülsim Ali İlhan ve Durul Bazan, 2019 yılında sadece 4 bölümü ekrana getirilen Yüzleşme dizisinde rol almıştı. Konuya ilişkin taraflardan açıklama gelmedi.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi