• $8,5057
  • €10,2744
  • 499.359
  • 1441.33
29 Nisan 2021 Perşembe 12:20 | Son Güncelleme:

Gökçe Kırgız Taner'den itiraf gibi açıklama: Genç yaşlarda bir hata yaptım

Gökçe Kırgız Taner'den itiraf gibi açıklama: Genç yaşlarda bir hata yaptım

Gerçek adı Merve Doğan olan Gökçe Kırgız Taner, Gökçe Kırgız adlı kişiyi taklit ettiği ve söylediği şarkıyı sahiplendiği iddiası ile gündeme geldi. Nişantaşı'nda görüntülenen Gökçe Kırgız Taner, genç yaşlarda yaptığı hatayı ilk kez anlattı.

Yılmaz Taner ile geçtiğimiz şubat ayında nikah masasına oturan Gökçe Kırgız Taner, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Evliliği hakkında konulurken kolundaki yanık dikkat çeken ünlü şarkıcı 'Yemek yaparken yaktım. Malum pandemi sonrası mutfağa daha fazla girmeye başladık' dedi.

Kalbime Gömerim Zaman şarkısı ile 2007 yılında büyük bir çıkış elde eden Gökçe Kırgız Taner, şarkıyı ve markayı çaldığı yönünde ortaya atılan iddialar ile gündemde yerini aldı. Asıl adı Merve Doğan olan Gökçe Kırgız Taner, Gökçe Kırgız isimli şahsı taklit ettiği yönünde çıkan haberler hakkında şunları söyledi:

'BU İSME YILLARDIR BEN HİZMET EDİYORUM'

'Bu şarkı ile tanındığım için, adımı bir karışıklık olmaması adına belgelerle birlikte resmi olarak 2011 yılında değiştirdim. Türkiye Cumhuriyeti bu kimlik kartını bana verdi. Bu isme yıllardır ben hizmet ediyorum. Şimdi bunun hukuk mücadelesini yapacağız. Mahkeme bu isme kim hizmet ediyor, onu öğrenmek istiyor. Ekranlarda yıllardır ben varım. 2015 yılından beri resim olarak bu işi yapıyorum.

'NEDEN 14 YIL ÖNCE İTİRAZ ETMEDİ?'

Dokuz tane single yaptım, hanımefendi neredeydi. Neden 14 yıl önce itiraz etmedi? Diyor ya 'Hayatımı çaldı' diye. Hayat çalmak böyle bir şey değil. Madem ben senin hayatını çaldım senin itiraz etme hakkın vardı, niye itiraz etmedin?

'HATA YAPTIM'

Yaptığının gençlik hatası olduğunu ifade eden Gökçe Kırgız Taner, 'Keşke ismimi değiştirmeseydim. Genç yaşlarda bir hata yaptım' dedi.

<p>Tarihçi-Yazar Koray Şerbetçi bu hafta Kestirmeden Tarih  programında Kudüs özel bölümüyle karşını

Medeniyetlerin aynası Kudüs… Kadim şehre kim ne getirdi?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı