• $7,4739
  • €9,0299
  • 412.765
  • 1531.05
05 Ekim 2020 Pazartesi 15:59 | Son Güncelleme:

Gökçe Bahadır uzun aradan sonra küçük bir sürprizle geliyor!

Gökçe Bahadır uzun aradan sonra küçük bir sürprizle geliyor!

En son Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ekranlarda gördüğümüz Gökçe Bahadır uzun aradan sonra küçük bir sürprizle geliyor. Güzel oyuncu, dizinin hemen ardından uzun zamandır yapmak istediği albümü çıkarmıştı. Sesiyle de izleyicisinin beğenisini kazanan oyuncu, bir süredir de ekranlardan uzaktı.

Gökçe Bahadır uzun aradan sonra küçük bir sürprizle geliyor. Star Tv’nin yeni dizisi Menajerimi Ara, her bölümde ünlü oyuncuları konuk etmeye devam ediyor. Şükran Ovalı, Çağatay Ulusoy, Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre gibi pek çok isim teker teker geldi diziye.

Menajerimi Ara dizisi sayesinde uzun süredir ekranlarda olmayan isimler, konuk oyuncu olarak geliyor ve hayranları da bu sayede onları görme imkanı buluyorlar. Gökçe Bahadır da bu haftanın sürpriz konuğu olacak.

Bahadır’ı dizide Ego ajans ile çalışan oyunculardan birisi olarak izleyeceğiz. Nasıl bir hikayenin içinde yer alacağı ise merak ediliyor. Yarın akşam (6 Ekim Salı) yayınlanacak olan Menajerimi Ara dizisinin 7. bölümünde Bahadır, dizi içinde dizi çekimlerinde yer aldığı sahneyle fragmanda da göründü.

İşte o paylaşım:

Çok severek oynadığım bir hikayeyle yarın akşam @menajerimiaradizi sizlerleyim. Tüm ekibe teşekkür ederim

<p>Altın fiyatlarında son dakika haberleri yakından takip edilmeye devam ediliyor. 408 lira bandında

Altın fiyatları yükselişe geçecek mi? Altın fiyatlarındaki hedef nedir?

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı