• $8,1456
  • €9,7263
  • 453.122
  • 1375.91
07 Ağustos 2020 Cuma 07:28 | Son Güncelleme:

Gökçe Akyıldız kimdir ve kaç yaşında? Kırgın Çiçekler'in yıldızı Gökçe Akyıldız boşandı mı?

Gökçe Akyıldız kimdir ve kaç yaşında" Kırgın Çiçekler'in yıldızı Gökçe Akyıldız boşandı mı"

Genç ve başarılı oyuncu, Kırgın Çiçekler'in Songül'ü Gökçe Akyıldız'ın eşinden boşandığı iddia ediliyor. 3 yıl önce Mustafa Özyurt ile dünya evine giren Gökçe Akyıldız 2018'de oğlu Ömer Aslan'ı kucağına almıştı. İddialara göre, Gökçe Akyıldız 3 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi...

2015 yılında başlayan ve 2018'de final yapan Kırgın Çiçekler dizisinde yıldızı parlayan Gökçe Akyıldız'ın eşinden ayrıldığı magazin gündeminde konuşuluyor. Sosyal medya hesabında eşiyle olan tüm fotoğrafları da silen Akyıldız'ın şiddetli geçimsizlik nedeni ile eşiyle anlaşmalı olarak ayrıldığı iddia ediliyor.

GÖKÇE AKYILDIZ KİMDİR?

Gökçe Akyıldız, 30 Ekim 1992 tarihinde Sinop’ta dünyaya geldi. Dört çocuklu ailenin üçüncü çocuğu olan Akyıldız'ın, ilk oyunculuk deneyimi 2002 yılında yayınlanan "Bir Tutam Baharat" adlı film ile oldu.

Sonrasında STV kanalında yayınlanan "Sırlar Dünyası","Büyük Buluşma" ve "Beşinci Boyut" gibi dizilerde rol alan Gökçe Akyıldız, 2005 yılında Kanal 7'nin "Zeynep" adlı yapımında başrol olarak yer aldı.

Akyıldız, 2006 yılında "Ezo Gelin" dizisiyle ekranlara döndü. Sırasıyla "Parmaklıklar Ardında", "Gazi" ve "Kollama" gibi dizilerin kadrosunda yer alan Gökçe Akyıldız, "Hayat Devam Ediyor" dizisi ile önemli bir çıkış yakaladı.

Daha sonra "Kötü Yol", "Bizim Okul" dizileriyle kariyerine devam eden Akyıldız, Show TV'de yayınlanan "Fatih Harbiye" dizisinde rol aldı.

2015 yılında başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar ve Biran Damla Yılmaz ile paylaştığı "Kırgın Çiçekler"'de dizinde rol aldı.

Gökçe Akyıldız, "Kırgın Çiçekler" setinde tanıştığı Mustafa Özyurt ile evlendi. Akyıldız, 2018'in Mart ayında bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

<p><strong>LİDER BEŞİKTAŞ YOLUNA KAYIPSIZ DEVAM EDERKEN, RAKİPLERİ FENERBAHÇE VE GALATASARAY'LA DA F

BB Erzurumspor - Beşiktaş Maç Yorumu

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü