• $9,5398
  • €11,0847
  • 549.756
  • 1509.2
27 Mayıs 2021 Perşembe 15:32 | Son Güncelleme:

Gizlice fotoğrafları çekilmişti... Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan açıklama geldi

Gizlice fotoğrafları çekilmişti... Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan açıklama geldi

Ünlü oyuncu Demet Özdemir sevgilisi Oğuzhan Koç ve yakın arkadaşları Aslı Bekiroğlu ile Çağrı Telkıvıran ile Fethiye'de teken tatilinde görüntülendi. Otelde kaldıkları iddia edilip özel halleri çekilen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç arka arkaya paylaşımlarda bulunarak ev tuttuklarını açıkladı. İkilinin açıklamasında basın mensuplarına sitem etti.

2021 yılının gözde çiftlerinden olan Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ve Aslı Bekiroğlu ve Çağrı Telkıvıran ile tatile çıktı. İlk olarak teknede görüntülenen ünlü çiftin aşk dolu halleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Daha sonra ünlü çiftin Fethiye'de dört günlüğü 20 bin TL olan özel havuzlu, jakuzili lüks bir otelde konakladığı iddia edildi. İkilinin samimi hallerinin basında yer almasının ardından Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, sosyal medya hesaplarından arka arkaya paylaşımlarda bulundu.

Demet Özdemir paylaşımında 'Otelde kaldığımıza ne güzel de inandırdınız. Karşı dağdan evimizi garip garip açılardan gizli gizli çekeceğinize çaya gelseydiniz keşke' ifadelerini kullandı.

Oğuzhan Koç da yaptığı paylaşımda 'Kaş'taki evimiz burası... Ev yani otel değil, halka açık bir yer değil... Ev... Evimizi uzaklardan zoom'larla çekeceğinize gelip bir selam verseniz hiç birinizi kırmayız halbuki... Bu zamana kadar da hiç kırmadık. Neyse bir dahakine bekliyoruz' ifadelerine yer verdi.

<p>Ezgi Aşık soruyor<span style='font-size: 1.6rem;'>, TürkMedya Ankara Temsilci Melik Yiğitel</span

Büyükelçilerden geri adım…

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu