• $8,2632
  • €9,7469
  • 498.665
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Temmuz 2020 Perşembe 14:18 | Son Güncelleme:

Gizemli Adaya Yolculuk konusu nedir, oyuncuları kimler?

Gizemli Adaya Yolculuk konusu nedir, oyuncuları kimler"

Gizemli Adaya Yolculuk bu akşam Show Tv ekranlarında yayınlanacak. 2012 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Brad Peyton oturuyor. Filmin senaryosu ise Jules Verne, Mark Gunn, Brian Gunn, Richard Outten, Matt Gunn'a ait. Filmde Sean Anderson (Josh Hutcherson) okyanus ortasında gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası Hank (Dwayne Johnson) maceraperest Sean ile birlikte ipuçlarının peşinden gider.

Gizemli Adaya Yolculuk filminin konusu merak konusu oldu. Gizemli Adaya Yolculuk filmi bu akşam televizyon izleyicileri buluşuyor. Saat 20:00'de Show Tv ekranlarında yayınlanacak Gizemli Adaya Yolculuk filminin başrolünde Dwayne Johnson, Michael Caine, Josh Hutcherson yer alıyor.

GİZEMLİ ADAYA YOLCULUK KONUSU NEDİR?

Sean Anderson (Josh Hutcherson) okyanus ortasında gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası Hank (Dwayne Johnson) maceraperest Sean ile birlikte ipuçlarının peşinden gider.

Yolculuklarına helikopter pilotu Gabato ve onun genç, güzel, inatçı kızı Kailani de eşlik edince gizemli adanın peşine düşen ekip tamamlanır. Bir hortum fırtınası sonrası gözlerini kumsalda açan ekip, geçidi keşfettikten sonra cennet misali bir manzarayla karşılaşırlar. Altından şelaleler, volkanlar, farklı canlı türleri ve daha bir çok sır onları beklemektedir: tabii Sean'ın büyükbabasıyla birlikte!

2008 yılında çekilen Dünyanın Merkezine Yolculuk (Journey to the Center of the Earth) filminin devamı olan yapım Jules Verne'nin Esrarlı Ada filminden uyarlanarak çekilmiş bir yapım. Uzun metraja yeni geçiş yapan Brad Peyton'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin başrolünde ilk filmden gelen Josh Hutcherson yer alırken ona eşlik eden kadroda Dwayne Johnson, Vanessa Hudgens, Michael Caine ve Luis Guzmán isimleri göze çarpıyor.

GİZEMLİ ADAYA YOLCULUK OYUNCULARI

Dwayne Johnson

Michael Caine

Josh Hutcherson

<p>Editör: Ezgi Aşık <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr</a></p><

Kısa çalışma ödeneğinden kimler nasıl yararlanabiliyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da tatil trafiği başladı

Sertab Erener ve Yonca Evcimik Bodrum'da çöp topladı