• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
23 Ocak 2021 Cumartesi 10:49 | Son Güncelleme:

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer kimdir, kaç yaşında? Gizem Tuncer'in şarkıları neler?

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer kimdir, kaç yaşında" Gizem Tuncer'in şarkıları neler"

Gizem Tuncer şarkıları ve hayatı hakkından aramalar yapılıyor. Verdiği 40 kilo ile gündemde yer alan şarkıcı, ünlü türkücü Mahmut Tuncer'in kızıdır. Kerem Alışık'tan özel oyunculuk dersleri ve Erol Sayan'dan nota, usul ve nazariyat dersleri alan Gizem Tuncer kimdir, kaç yaşında? Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer'in şarkıları neler?

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer verdiği kilolar ile gündemde yer aldı. Babası gibi şarkıcı olan Tuncer, bir dönem Kerem Alışık'tan özel oyunculuk dersleri eğitimi almıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Türk Musikisi Bölümünde eğitim alan Gizem Tuncer kimdir, kaç yaşında? Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer'in şarkıları neler?

GİZEM TUNCER KİMDİR?

Gizem Tuncer 1992 yılında Bodrum'da dünyaya gelmiştir. Usta Sanatçı Mahmut Tuncer’in kızıdır. Annesi ise Işıl Tuncer’dir.

Sadri Alışık Tiyatrosu'nda Kerem Alışık'tan özel oyunculuk dersleri alan Gizem, oyunculuk eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde Tiyatro bölümünü kazanarak tamamladı. Lise eğitimi sırasında Erol Sayan'dan nota, usül ve nazariyat dersleri de alan Gizem, aynı zamanda kendisinin de son öğrencisi oldu.

Üniversitede Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Türk Musikisi Bölümü'nü kazanan Gizem; Alaeddin Yavaşça ve Yücel Paşmakçı gibi Türk müziğinin saygın isimleri ile birlikte çalışma şansı yakaladı. İlk sahne deneyimini babası Mahmut Tuncer'le yaşayan Gizem, 6 sene boyunca Mahmut Tuncer'e sahnede eşlik etti.

Aşk Uykusu EP’si ile müzik dünyasına giriş yapmış ve babasının yolunda ilerlemeye karar vermiştir.

Gizem Tuncer Muğla Bodrum’da dünyaya gelmiş baba tarafından aslen Şanlıurfa anne tarafından ise aslen Kıbrıs’lıdır.

MAHMUT TUNCER'İN KIZI GİZEM TUNCER ŞARKILARI NELER?

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer'in Aşk Uykusu adlı albümü bulunmaktadır. Ayrıca Tuncer şu sıralar yeni şarkısı Tabu üzerinde çalışmaktadır. 

<p>Peki, TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?  ASELSAN festivalle ilgili nasıl ger

TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?

Suya yumurta kırarak balık avladı! Böylesi ne görüldü ne de duyuldu

Biz fark etmeden etrafımızı saran yüzler

Sabahları kendinizi yorgun hissediyorsanız bu karışımı deneyin