• $7,6604
  • €8,9115
  • 458.493
  • 1124.17
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
15 Ağustos 2020 Cumartesi 07:53 | Son Güncelleme:

Gizem Güven'in eşi Caner Turp kimdir, ne iş yapıyor? Sihirli Annem'im Ceren'i Gizem Güven kaç yaşında?

Gizem Güven'in eşi Caner Turp kimdir, ne iş yapıyor" Sihirli Annem'im Ceren'i Gizem Güven kaç yaşında"

Sihirli Annem dizisi ile yıldızı parlayan Gizem Güven, eylül ayından futbolcu Caner Turp ile evleniyor. Instagram hesabından düğün öncesi fotoğraf çekimlerini paylaşttı. Gizem Güven çeşitli reklam filmlerinde oynayarak kariyerine başlamıştır. Beykent Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarım bölümünden yüzde yüz burs kazanmıştır.

Bir dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Sihirli Annem'in Ceren'in Gizem Güven eylül ayından dünya evine girmeye hazırlanıyor. Futbolcu Caner Turp ile evlenecek olan Gizem Güven, düğün önce çekimlerini sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı. Çeşitli reklam filmleri ve dizilerde oynayan Gizem Güven Beykent Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarım bölümünden yüzde yüz burs kazanmıştır.

GİZEM GÜVEN KİMDİR?

Gizem Güven, 31 Aralık 1993 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 3 yaşında süt reklamında rol almıştır. Ardında oynadığı çeşitli reklamlar olmuştur. 6 yaşlarındayken sinema filmi dublajı yapmıştır. Sonrasında ilk olarak Temiz Aile Temiz Gelecek adlı dizide 20 bölüm oynamıştır. Bu projenin sonlanmasının ardından İki Arada dizisinde Özge karakterini canlandırmıştır. Bu yıllarda reklam çalışmalarına da devam etmiş ve bir bankanın reklam serilerinde oynamıştır. Bir giyim markasının 5 yaşından 17 yaşına kadar mankenliğini sürdürmüştür.

2002 yılında başlayan Sihirli Annemdizisinde Ceren karakteri ile uzun yıllar devam etmiş, geniş kitlelerce tanınmıştır.

2006 yılında Sihirli Annem dizisinin bitmesinin ardından Selena dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. (2006-2009)

İlköğretim eğitimini Özel Koza Kolejinde tamamlayıp, Özel Beykent Koleji Sosyal Bilimler Lisesi'ni kazanarak lise eğitimine burada devam etmiştir (2012-2013).

Lise yıllarında Sihirli Annem dizisinin tekrar başlamasıyla Ceren karakteriyle ekranlarda bulunmaya devam etmiştir. (2011-2012) Bu dizinin bitmesinin ardından okuluna ağırlık vererek üniversite sınavlarına hazırlanmaya başlamış, kısa dönem çizim kursunda eğitim almıştır.

Ayrıca bu süre içerisinde dublaj yapmaya da devam etmiştir. Beykent Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünü yüzde yüz başarı bursu ile kazanmıştır. Üniversitede ilk yılını başarı ile tamamlayan Güven, eğitimine devam etmektedir. Yedikule Hayat Yokuşu dizisinde Ayfer karakterini canlandırarak ekranlara geri dönmüştür. 2015 yılında 'Ne Münasebet' adlı dizide Ayça karakterini canlandırmaya başlamıştır.

CANER TURP KİMDİR?

16 Nisan 1992 yılında Herford, Almanya'da doğan Caner Turp, ilk profesyonel maçına Aydınspor 1923 formasıyla 16 Eylül 2012 tarihinde 3. Lig'de 3-0 yendikleri Derince Belediyespor karşısında çıkarken, 72. dakikada oyuna girdi. İlk golünü Tokatspor formasıyla 16 Mart 2014 tarihinde 2. Lig'de Tarsus İdman Yurdu'nu 3-2 yendikleri maçta attı. 

<p>Koronavirüsle mücadele ettiğimiz bu süreçte havaların soğumasıyla birlikte ortaya çıkan grip ve z

Grip ve soğuk algınlığına kalkan olan şifalı çaylar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tarihte yaşanmış en ilginç olaylar

Erozyonla ortaya çıkan 'Şeytan Şehri Kayalıkları', görenleri kendine hayran bırakıyor