• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
13 Temmuz 2020 Pazartesi 16:50 | Son Güncelleme:

Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekiliyor?

Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekiliyor"

Gençliğim Eyvah ilk bölümü ile bugün yayın hayatına başlıyor. Dizinin ilk bölümü bugün Atv ekranlarında yayınlanacak. Diziyi heyecanla bekleyenler Gençliğim Eyvah ile ilgili aramalarını hızlandırdı. Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yılmaz oturuyor.

Atv'nin yeni dizisi Gençliğim Eyvah ilk bölümü ile bu akşam izleyicilerin karşısına çıkıyor. Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu gibi isimlerin yer aldığı Gençliğim Eyvah heyecanla bekleniyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. İzleyicilerin merakla araştırdığı Gençliğim Eyvah oyuncuları kim, konusu ne gibi soruların yanıtı haberimizde yer alıyor...

GENÇLİĞİM EYVAH KONUSU NE?

Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan'ın mahalleye gelişi; Arif'in de Zekeriya'nın da hayatlarını alt üst eder. Çavi elinde yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla mahalleye gelip babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar sırasında Zola, mahallenin en güzel kızı Azra'ya aşık olur. Ancak Azra, Arif'in oğlu Ahmet'le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır. Rekabet, aşk, sırlar, kaçma kovalamaca, bakalım bu küçük mahalleye sığacak mıdır?

GENÇLİĞİM EYVAH NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gençliğim Eyvah, İstanbul'da dizi için hazırlanan bir platoda çekiliyor.

<p>Özel harekat polislerinden oluşan Taktik Su Altı Operasyon Grup Amirliği, su altı ve üstünden düz

Suyun altında da 'özel harekat'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları