• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
08 Ocak 2021 Cuma 11:13 | Son Güncelleme:

Seda Sayan ve Gülben Ergen hamur açtılar! Gülben Ergen Gelinim Mutfakta'ya konuk oldu!

Seda Sayan ve Gülben Ergen hamur açtılar! Gülben Ergen Gelinim Mutfakta'ya konuk oldu!

Seda Sayan'ın sunduğu programa bugün Gülben Ergen misafir oluyor. Gelinim Mutfakta'da eğlenceli anlar bugün ekrana gelecek. Gün boyu hem yarışmacılar hem de ekran başındaki izleyenler keyifli anlar yaşayacak. Kanal D'de yayınlanan yarışmada Gülben Ergen ve Seda Sayan fırtınalar gelinlere ilginç sorular yöneltecek.

Kanal D'nin kısa bir süre önce sunucu değişikliği yapan programına bugün Gülben Ergen konuk oluyor. Eğlenceli anları yaşanacağı yarışmada Gülben Ergen ve Seda Sayan hamur açacaklar. Magazin dünyasının sevilen isimleri arasında yer alan iki yakın arkadaş, programa renk katacak.

Gelinim Mutfakta'ya bugün Gülben Ergen misafir oldu. 8 Ocak Cuma günü saat 13:00'de ekrana gelecek yeni bölümde Gülben Ergen ve Seda Sayan Kanal D'de fırtınalar estirecek gibi duruyor.

Neşesi ve şarkıları ile stüdyoya ayrı bir renk katan Ergen’in yakın arkadaşı Seda Sayan ile sohbeti de programa damga vurdu. Kaynana ve gelinler de bu samimi sohbete zaman zaman ortak oldu.

Gelinim Mutfakta'nın ilk iki sezon sunuculuğunu Fatih Ürek yapmıştı. Yeni sezona Onur Büyüktopçu ile başlayan yarışma programı kısa süre önce Seda Sayan ile anlaştı. 


Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta'dan ayrıldıktan sonra ilk kez konuştu! Bakın ne dedi...

<p>Sadece Türkiye değil Amerikan basınında da yemin töreninin önüne geçen İncil detayı ile ilgili de

Joe Biden'ın yemin törenine damga vurdu: Üzerinde Kelt haçı bulunan İncil'le ilgili çarpıcı detay

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hastane kapısında 5 gün sahibini bekleyen vefalı köpek Boncuk, dünya basınında

İHA fabrikası Ankara'da üretime başladı