• $7,3956
  • €8,9875
  • 444.884
  • 1577.88
29 Aralık 2020 Salı 09:37 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta Zeynep kimdir, kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Zeynep nereli?

Gelinim Mutfakta Zeynep kimdir, kaç yaşında" Gelinim Mutfakta Zeynep nereli"

Gelinim Mutfakta Zeynep yarışma geri döndü. İlayda Doğan'ın ayrılması ile bu hafta yeni bölümü ile ekranda izleyenleri ile buluştu. Programın başlamasıyla kadroya dahil olan Zeynep hırslı bir yapısı olduğuna dikkat çekmişti. Gelinim Mutfakta Zeynep kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kanal D'de yayınlanan yarışma programı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün ekrana geliyor. Onur Büyüktopçu'nun sunduğu program izleyenlerden tam not alıyor. 28 Aralık Pazartesi günü yarışmaya Gelinim Mutfakta Zeynep tekrardan dönüyor. Hırslı bir yapısı olduğuna dikkat çeken Gelinim Mutfakta Zeynep kimdir, kaç yaşında, nereli?

GELİNİM MUTFAKTA ZEYNEP KİMDİR?

Gelinim Mutfakta Zeynep Kanal D ekranında izleyici karşısına çıkan yeni yarışmacılar arasında yer alıyor. Zeynep Kalyon Gökçe yarışmanın başından beri Gelinim Mutfakta'da yarışıyordu. Yaklaşık 2 ay önce programdan elendi. Bugün itibarıyla programa yeniden katıldı.

Özbek pilavı nasıl yapılır? Gelinim Mutfakta Özbek pilavı tarifi, malzemeleri!

Yarışmaya kayınvalidesi Yasemin Gökçe ile katılan Zeynep Kalyon Gökçe, 32 yaşında ve aslen Trabzonlu. Rekabeti çok sevdiğini ve hırslı bir yapısı olduğunu söyleyen Zeynep, katıldığı ilk bölümde “buraya tozu dumana katmaya geliyorum.” sözleriyle iddialı bir giriş yapmıştı. 

<p>Futbolda sıcak gelişmeleri ve merak edilen başlıkları Akşam Gazetesi Spor Editörü Tamer Ayeri, yo

Muslera'nın dönüşü Galatasaray'a ne katar?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yılanların yuttukları dev canlılar

Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! İşte o detaylar...