• $7,413
  • €8,9768
  • 413.158
  • 1471.39
22 Ocak 2021 Cuma 22:35 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta kim kazandı, kim elendi? Gelinim Mutfakta 22 Ocak puan durumu açıklandı! İşte yarışmaya veda eden isim

Gelinim Mutfakta kim kazandı, kim elendi" Gelinim Mutfakta 22 Ocak puan durumu açıklandı! İşte yarışmaya veda eden isim

Gelinim Mutfakta 22 Ocak puan durumu açıklandı. Yarışama da elenen ve kazanan isim belli oldu. Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan programda her gün bir kişi kayınvalidelerden aldığı puanla çeyrek altını kazanıyor. Gelinim Mutfakta 22 Ocak haftanın birincisi ve puan durumu günün sonunda belli oluyor. Peki, Gelinim Mutfakta kim kazandı, kim elendi? Haftanın finalinyle Gelinim Mutfakta 22 Ocak puan durumu...

Gelinim Mutfakta 22 Ocak puan durumu açıklandı! Gündüz kuşağı yemek yarışmasında Seda Sayan sunuyor, gelinler yemek yapıyor, kayınvalideler puanlamada etkili oluyor. Kanal D'de 3. sezonu ile devam eden yarışmada kıyasıya mücadele devam ediyor. Gelinim Mutfakta 22 Ocak puan durumunun açıklanması ile beraber bir isim 5 altın bileziğin sahibi oldu. Gelinim Mutfakta kim kazandı, kim elendi? Gelinim Mutfakta 22 Ocak puan durumu haberimizde.

GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 22 Ocak puan durumu açıklandı. Yarışmada kazanan ve elenen isim belli oldu. Bu hafta en düşük puanı 68 puanla Gizem aldı. Gizem yarışmaya veda eden isim oldu. 89 puanla haftanın birincisi Zeynep oldu.

79 puan ile Aysun ikinci oldu.

Hafta finalinde gelinler yaptıkları tatlılarla kaynanalardan yüksek puanı alabilmek için kıyasıya yarışıyor. Yaşanan tartışmalardan sonra Nurten Hanım, yarışmadan gitmek istediğini söyleyerek herkesi şaşırtıyor. En büyük şaşkınlık ise, eleme potasında yaşanıyor.

<p>İletişim Başkanlığı'nın düzenlediği 'Nakkaş Osman Surname-i Hümayun Dijital Minyatür Sergisi' ilg

Osmanlı'nın Başnakkaşı Nakkaş Osman ve minyatür sanatı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek