• $7,1627
  • €8,7369
  • 413.863
  • 1483.02
26 Ocak 2021 Salı 09:56 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta Gizem ve Semra Hanım yarışmadan ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Gizem elendi mi, neden yok?

Gelinim Mutfakta Gizem ve Semra Hanım yarışmadan ayrıldı mı" Gelinim Mutfakta Gizem elendi mi, neden yok"

Gelinim Mutfakta Gizem, haftanın ilk bölümünde ekranda görülmedi. Hafta içi her gün Kanal D'de yayınlanan yarışma programında Gizem, iddialı ve dobra konuşmaları ile dikkatleri üzerine çekmişti. Yarışmada en çok altın kazanan isimler arasındaydı. Gelinim Mutfakta Gizem elendi mi, neden yok? Gelinim Mutfakta Gizem ve Semra Hanım yarışmadan ayrıldı mı?

Gelinim Mutfakta Gizem ve Semra Hanım yeni bölümde yer almadı. Yaklaşık 2 aydır yarışmada olan Gizem kayınvalidelerden tam puan toplayarak liderliği oynuyordu. Peki, Gelinim Mutfakta Gizem elendi mi, neden yok? Gelinim Mutfakta Gizem ve Semra Hanım yarışmadan ayrıldı mı? 

GELİNİM MUTFAKTA GİZEM ELENDİ Mİ, NEDEN YOK?

Gelinim Mutfakta Gizem ve kayınvalidesi Semra Hanım programa veda etti. Cuma günü haftanın birincisi seçildi. Ardından en düşük puanı alan isim açıklandı. Gizem 68 puanla sonuncu oldu.

GELİNİM MUTFAKTA GİZEM KİMDİR?

Gizem Sancaktar 27 yaşında. Aslen Ankaralı. 1.5 yıldır Servet Saltuk Sancaktar ile evli. Kedi ve köpeği var. Çok neşeli, sürekli gülen ancak haksızlığa gelemeyen bir yapısı var.

Pozitif yaklaşımı seven güzel gelin istemediği durumlardan sinirlenebileceğini ifade ediyor. Kitap okumayı ve rap müziği çok seviyor. Bu sebeple de hızlı konuşuyor. 

<p>İstanbul Esenler'de bir binada çıkan yangında mahsur kalan 4 çocuk vatandaşların açtığı battaniye

Esenler'de yangında mahsur kalan 4 çocuğu pencereden attılar

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü