• $7,4102
  • €8,9676
  • 414.85
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 13:57 | Son Güncelleme:

Fatma Birinci kaç yaşında, nereli? Gelinim Mutfakta Fatma Hanım ve gelini Esra kimdir?

Fatma Birinci kaç yaşında, nereli" Gelinim Mutfakta Fatma Hanım ve gelini Esra kimdir"

Gelinim Mutfakta Fatma Hanım ve gelini Esra, programa katılan isim oldu. Kanal D'de yayınlanan yarışma programında cuma günü bir gelin ve kayınvalide elendi. Yeni yarışmacı programa iddialı bir giriş yaparak adından söz ettirdi. Gelinim Mutfakta Fatma Hanım ve gelini Esra kimdir? Fatma Birinci kaç yaşında, nereli?

Gelinim Mutfakta Fatma Hanım ve gelini Esra, yarışma programının yeni isimleri arasında yer aldı. Hafta içi her gün Kanal D'de ekrana gelen gündüz kuşağı yarışma programında Esra'nın kayınvalidesi Fatma Hanım eğlenceli tavrı diğer kayınvalidelerin gözünden kaçmıyor. Gelinim Mutfakta Fatma Hanım ve gelini Esra kimdir? Fatma Birinci kaç yaşında, nereli?

GELİNİM MUTFAKTA FATMA HANIM VE GELİNİ ESRA KİMDİR?

Fatma Hanım 52 yaşında. 2 damadı var. Esra Hanım tek gelini. Maske imalatında çalışıyor. Yarışmada geliniyle birlikte tüm altınlara talip. Yayınlanan fragmanda da Karadeniz rüzgarı estireceğinin sinyalini verdi.

Esra'nın kaynanası, eğlenceli tavırlarıyla ilgi odağı olmayı başarıyor. Gelini ile bir örnek giyinmesi ise, diğer yarışmacı gelinlerin ve kaynanaların diline düşüyor. Gelinine olan sert yaklaşımı da gözlerden kaçmıyor.

<p>İran'ın Ankara Büyükelçisi, Türkiye'yi Irak'ın egemenliğini ihlal etmekle eleştiren ifadeler nede

Türkiye'den İran'a net mesaj!

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek