• $7,8517
  • €9,4639
  • 457.767
  • 1325.29
13 Kasım 2020 Cuma 15:12 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta Aysun ve kayınvalidesi Nurten kimdir? Gelinim Mutfakta Aysun Kuşatan kaç yaşında?

Gelinim Mutfakta Aysun ve kayınvalidesi Nurten kimdir" Gelinim Mutfakta Aysun Kuşatan kaç yaşında"

Gelinim Mutfakta Aysun ve kayınvalidesi Nurten yoğun ilgi görüyor. Hafta içi her gün ekrana gelen gündüz kuşağı yarışma programı Gelinim Mutfakta Aysun ve kayınvalidesi ani çıkışları ve dobra konuşmaları ile biliniyor. Daha önce Zuhal Topal'la Sofrada programına da konuk olan Gelinim Mutfakta Aysun ve kayınvalidesi hakkında detaylar sizlerle...

Gelinim Mutfakta Aysun ve kayınvalidesi yoğun ilgi görüyor. Ekranların sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu tarafından sunuluyor. Gelinim Mutfakta Aysun ve kayınvalidesi Nurten dobra konuşmaları ile tanınıyor. Gelinim Mutfakta Aysun ve kayınvalidesi Nurten 2018 yılında Zuhal Topal'la Sofrada programına konuk oldu.

GELİNİM MUTFAKTA AYSUN VE KAYINVALİDESİ NURTEN KİMDİR?

Mutfakta hünerlerini göstererek rakiplerini geçmeye çalışacak olan Aysun Kuşatan 24 yaşındadır. Genç yarışmacı aslen Sakaryalıdır. Üniversite öğrencisidir. 5 yıllık evlidir ve 4 yaşında bir erkek çocuğu sahibidir. İstanbul Pendik'ten yarışmaya katılıyor. Kendisini pratik, çözümcü ve hırslı olarak tanımlıyor. 

Yarışmada kayınvalidesi ile birlikte altınları toplamaya geliyor. Daha önce Zuhal Topal'la Sofrada programına da katılarak kamera önü deneyimi yaşadı.

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Azerbaycan ile Ermenistan arasında Rusya'nın

Azerbaycan ordusu Laçın iline giriş yaptı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Belirtilerine göre kanser türleri

İstanbul'da toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi kameralara böyle yansıdı