• $8,1726
  • €9,678
  • 501.33
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
31 Ocak 2020 Cuma 13:24 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu"

Kanal D ekranlarının sevilen yarışmasında bugün final heyecanı yaşanıyor. Gelinler haftanın son gününde Höşmerim tatlısı için hünerlerini sergiliyor. Hafta boyunca en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalide 5 altın bileziği koluna takacak.

Fatih Ürek'in sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler yemek yaparken, kayınvalideler puanlıyor. Haftanın son günü Cuma günü de haftanın finali yapılıyor. Finalde yapılacak olan tatlı Höşmerim olarak belirlendi. 

GELİNİM MUTFAKTA 24 OCAK KİM ELENDİ? 

Günün en düşük puanını alan gelini 9 puanla Aleyna oldu. Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelini ise 16 puanla Dilara oldu. Elif ise 13 puanda kaldı. Haftanın en yüksek puanını alıp 5 altın bileziğin sahibi olan gelin 70 puanla Elif oldu.

Haftanın en düşük puanını alan iki gelini İse Burçin ve Dilara oldu. Veda eden gelin ise 44 puanla Burçin oldu. Dilara ise 52 puanda kaldı. Ancak Aleyna çocuğunun rahatsızlığı nedeniyle yarışmadan çekildi. Bu sayede Burçin yarışmadan kaldı.

GELİNİM MUTFAKTA 23 OCAK PUAN DURUMU

Günün en düşük puanını alan gelini 6 puanla Dilara oluyor.Dilara'nın ardından en düşük puanı elde eden ikinci isimse 12 puanla Burçin oldu.Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 19 puanla Elif olarak duyuruldu. Aleyna ise 16 puanla günü ikincilikle bitiriyor.

GELİNİM MUTFAKTA 22 OCAK PUAN DURUMU

Günün en düşük puanını alan ismi 7 puanla Dilara olarak duyuruldu.Günün en yüksek puanını elde eden ve çeyrek altının sahibi olan yarışmacı 14 puanla Aleyna oluyor.

GELİNİM MUTFAKTA 21 OCAK PUAN DURUMU

Günün en yüksek puanını alan ve haftanın ikinci çeyrek altınının sahibi olan kişi 13 puanla Dilara oldu. Günün en düşük puanını alan yarışmacısı 9 puanla Elif oldu. Diğer iki yarışmacı da 11'er puan aldı. 

GELİNİM MUTFAKTA 20 OCAK PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta'nın 20 Ocak'tayayınlanan 441.bölümünde Çiğde-Elif Akçam, Özden-Burçin Saruhan, Macide-Aleyna ve Gönül- Dilara Hanım yarıştı. Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin 15 puanla Aleyna oldu. Günün en düşük puanını alan gelin 4 puanla Burçin, Günün ikinci düşük puanını alan 10 puanla Dilara aldı.   Elif ise 14 puanla ikinci oldu.  

<p>İşgal altındaki Karabağ'da Ermenistan güçlerine karşı büyük üstünlük kuran Azerbaycan, etkili kar

Harutyunyan'ın içinde olduğu belirtilen aracın vurulma anı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

ABD'nin hiçbir ülkeye vermediği F-22 Raptor uçaklarının özellikleri neler?

Kuzey Marmara Otoyolu'nda helikopter destekli trafik denetimi yapıldı