• $7,3916
  • €8,9696
  • 444.361
  • 1576.46
25 Aralık 2020 Cuma 09:25 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta 24 Aralık puan durumu!

Gelinim Mutfakta 24 Aralık puan durumu!

Gelinim Mutfakta 24 Aralık puan durumu bugün belli oldu. Gelinler ve kayınvalidelerin beraber yarıştığı programda günün sonunda bir kişi çeyrek altının sahibi oluyor. Kanal D'nin beğenilerek takip edilen yarışma programında bugün eğlenceli anlar yaşandı. Kayınvalideler yemek yaparken puanlamayı ise gelinler yaptı. Peki, Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 24 Aralık puan durumu sizlerle...

Gelinim Mutfakta 24 Aralık puan durumu yapılan tadımların ardından açıklandı. Ekranların en çok izlenen ve altın kazandıran yarışmasında bugün yemekleri kayınvalideler yaparken gelinler puanlamada etkili oluyor. Hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta 24 Aralık puan durumuna göre bir isim çeyrek altını alacak. Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 24 Aralık puan durumu

GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta günün birincisi Belli oldu. Bugün gelinlerden en yüksek puanı alan Semra Hanım oldu. Dün en yüksek puanı alarak yarışmanın birincisi Gizem oldu.

Gelinim Mutfakta 604. Bölümde bu sefer yarışanlar kaynanalar oluyor. Günün yemeğini yetiştirmeye çalışan kaynanalar, gelinlerinden yüksek puanı alabilmek için mücadele veriyor. Gelinler ise, durumun keyfini çıkartıyor.

GELİNİM MUTFAKTA 24 ARALIK PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 24 Aralık puan durumu bugün Onur Büyüktopçu tarafından açıklandı. Dün Gizem 19 puan aldı. Aysun 17, İlayda 15 ve Özlem 12 puan aldı. 

İşte 24 Aralık puan durumu şu şekilde:

<p><span>Niğde'nin meşhur patatesi dondurmaya da lezzet katacak. 'Patatesli dondurma olur mu?' demey

Patatesli dondurma hem şaşırtıyor hem de tadanları kendine hayran bırakıyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türk mühendisler yaptı! Samur suya indirildi

Vitrin mankeninin içinde ne var? Fenomenler herkesi şaşırtmaya devam ediyor