• $8,534
  • €10,0514
  • 482.246
  • 1418.03
2 Temmuz 2021 Cuma 17:16 | Son Güncelleme:

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil sorularını yanıtlamadı

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil sorularını yanıtlamadı

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil'in 'Geçmişi kirli' ithamında bulunmasının ardından Seda Sayan da 'tecavüz' iddialarında bulunarak büyük bir polemik yaşadı. Daha sonra aralarındaki buzları eriten ikiliden Seda Sayan, geçtiğimiz gün bir mekandan çıkarken görüntülendi. Mehmet Ali Erbil hakkında sorulan sorulara yanıt veremeyen Sayan, herkesi şaşırttı.

Mehmet Ali Erbil'in Seda Sayan hakkında 'Geçmişi kirli' ithamında bulunması büyük kavganın fitilini ateşlerken magazin gündeminde uzunca bir süre konuşuldu.

Eski dostlar daha sonra karşılıklı olarak birbirlerinden özür dilerken aralarındaki buzları eritti. Ancak kısa bir süre sonra Tolga Yüce, Erbil'i hedef alarak itirafta bulundu.

Yüce, yaptığı paylaşımda 'O paylaşımı bana Mehmet Ali Erbil yaptırdı. Daha sonra kendisi paylaşımını sildi. Beni olayın ortasında bıraktı ama beni dahil ederse, ses kayıtlarına kadar hepsi mevcut. Hepsini açıklarım. Mehmet Ali Erbil beni aradı. 'Bir şey paylaşalım' dedi. 'Sen paylaş, ben de senden paylaşayım' dedi. Ben de bir yazı yazdım. Kendisinden onay aldım, paylaştım. Kendisi de benden alıp, paylaştı ama ben bu yazının Seda Sayan ile alakalı olduğunu bilmiyordum' ifadelerini kullanmıştı.

TV100'ün haberine göre; Tüm gelişmelerin ardından Seda Sayan Arnavutköy'de bir balıkçı çıkışı görüntülendi.

Sazcıların şefinin doğum gününü kutladıklarını söyleyen Sayan, geçen haftalarda polemik yaşadığı ve ardından barıştığı Mehmet Ali Erbil'le ilgili konuşmaktan kaçındı.

<p>Afganistan'dan çekildi. Yılsonuna kadar Irak'tan da çekileceği iddia ediliyor. ABD'de Biden yönet

Pasifik'te Aukus ittifakı

AFAD inceleme başlattı! Yağmur sonrası dev yarıklar oluştu

Ticaret Bakanlığınca, etiket ve fahiş fiyat artışı denetimi yapıldı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Eylül 2021)