• $8,512
  • €10,288
  • 499.077
  • 1441.33
27 Nisan 2021 Salı 15:23 | Son Güncelleme:

'Geçinemiyoruz' diyen ünlü şarkıcılara Aslı Hünel'den tepki: Samimiyetine inanmıyorum

'Geçinemiyoruz' diyen ünlü şarkıcılara Aslı Hünel'den tepki: Samimiyetine inanmıyorum

Söz ve müziği Zeynep Dalgıç'a, aranjesi Mustafa Ceceli'ye ait olan 'Ayarsızım' şarkısı ile listelere hızlı bir giriş yaparak YouTube'ta 1 milyon izlenme sayısını geçen Aslı Hünel, verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcıların pandemi döneminde maddi olarak zorlandıkları için isyan ettiği konusunda açıklamalarda bulunan Hünel, 'Bir ton para kazanmış, bir önceki sezon onlarca konser yapmış insanların yersiz feryatlarına şahit olduk. Siz böyle ağlarsanız küçük esnaf, küçük yerlerde çalışan şarkıcılar ne yapsın? “Aç kaldık” diye ağlayan konser şampiyonlarının samimiyetine inanmıyorum.'

'Ayarsızım' adlı şarkısı ile büyük bir çıkış elde eden ünlü şarkıcı Aslı Hünel, Hürriyet'e verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Koronavirüs pandemisi nedeniyle birçok kişinin sıkıntı çektiğini ancak popüler isimlerin 'geçinemiyoruz' diyerek isyan etmesi konusunda konuşan Aslı Hünel, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Aslı Hünel, 'İçinizde ukde olan bir konu mu var. Paylaşmak ister misiniz?' sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi. Hünel, şu ifadeleri kullandı:

'KONSER ŞAMPİYONLARININ SAMİMİYETİNE İNANMIYORUM'

'Çok önemli bir mevzu değil. Ama herkesin bir kendine gelmesi lazım. Bu krizde de en çok para kazanan insanlar en çok ağlayan meslektaşlarım oldu. Bir ton para kazanmış, bir önceki sezon onlarca konser yapmış insanların yersiz feryatlarına şahit olduk. Siz böyle ağlarsanız küçük esnaf, küçük yerlerde çalışan şarkıcılar ne yapsın? "Aç kaldık" diye ağlayan konser şampiyonlarının samimiyetine inanmıyorum.'

'EN AĞIR GELEN ŞEY BABAMIN ÖLÜMÜYDÜ'

'Pandeminin sizden götürdüğü en önemli şey neydi?' sorusuna da yanıt veren Aslı Hünel, 'Tabii ki babamdı. En ağır gelen şey babamın ölümüydü. Annem ve abimin hastalanmasıydı... Covid geçirmedim ama hepimiz bunu geçireceğiz. Bağışıklığımızı güçlendirelim ne olur.' dedi.

<p>Tarihçi-Yazar Koray Şerbetçi bu hafta Kestirmeden Tarih  programında Kudüs özel bölümüyle karşını

Medeniyetlerin aynası Kudüs… Kadim şehre kim ne getirdi?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı