• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Temmuz 2020 Salı 20:57 | Son Güncelleme:

Garip filmi oyuncuları kimler, konusu nedir?

Garip filmi oyuncuları kimler, konusu nedir"

Bu akşam Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Garip filminde Türk sinemasını efsane ismi Kemal Sunal yer alıyor. Yer yer hüzünlendiren yer yer neşelendiren Garip film 1986 yılında gösterime girmiştir. Garip filminin yönetmenliğini Memduh Ün yapmıştır.

Kemal Sunal'ı başrollerinde yer aldığı film Garip bu akşam saat 20:00'da Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Memduh ün'ün yönetmenliğini yaptığı film Garip, 1986 yılında vizyoan girmiştir. Dram türünde çekilecek film Garip, Türk sinemasında yer edinmiş yapıtlardan biridir.

GARİP FİLMİ KONUSU NEDİR?

Garip, hayattaki tek varlığı büyük bir tutkuyla bağlı olduğu Beşiktaş olan yalnız bir adamdır. Yaşayabilmek için çeşitli küçük işlerde çalışan genç adamın sadece futbolla kurulu hayatı, arkadaşının sandalının içinde bulduğu küçük bir bebekle değişir.

Başlarda bebeği uygun birilerine bırakmayı denese de bebekten ayrılamayan adam onu büyütmeye karar verir. Günden güne birbirlerine sevgiyle bağlanan ikili küçük kızın da büyümesiyle iyi bir baba-kız olurlar. Birlikte maçlara giden bu küçük ailenin mutluluğu ve sadakati tüm zorluklara göğüs gerebilecek midir?

GARİP FİLMİ KONUSU OYUNCULARI KİM?

Kemal Sunal, Nilgün Saraylı, Ece Alton, Sevil Üstekin gibi isimlerin başrolde yer aldığı filmde, Reha Yurdakul, Tuncer Sevi ve Aslan Altın gibi isimler de boy gösterdi.

GARİP FİLMİNİN OYUNCU ECE ALTON KİMDİR?

1 Ocak 1980 doğumlu olan Oya Ece Alton İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

Garip filminden sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gecenin Öteki Yüzi isimli dizi ve Keşanlı Ali Destanı, Beyaz Bisiklet, Arka Sokaklar ve en son 2006 yılında İmkansız Aşk gibi projelerde rol almıştır.

<p>Vergi müfettişi olduğunu söylerek bir firma sahibinden 600 bin lira rüşvet almak isteyen şahıslar

İstanbul'da mali müşavire rüşvet baskını: Suçüstü yakalandılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Adana'da kavurucu sıcaklar geri geldi termometreler 45 dereceyi gösterdi

Kahverengi kokarca böceğine pet damacanalı önlem