• $32,9526
  • €35,3425
  • 2456.77
  • 10680
9 Haziran 2024 Pazar 11:24 | Son Güncelleme:

Gamze Özçelik Reshad Strik ile evlendi! Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik kimdir, nereli? Gamze Özçelik kaç yaşında?

Gamze Özçelik Reshad Strik ile evlendi! Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik kimdir, nereli" Gamze Özçelik kaç yaşında"

Gamze Özçelik, Reshad Strik ile hayatını birleştirdi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlar sonrası, "Gamze Özçelik evlendi mi, kiminle evlendi?" soruları gündeme geldi. Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik “Ailenin Yeni Üyesi” programıyla tanınıyor. Peki Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik kimdir, nereli? Gamze Özçelik kaç yaşında? İşte detaylar

Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik hakkında araştırmalar hız kazandı. Eski oyuncu ve Umuda Koşanlar Derneği kurucusu Gamze Özçelik, "Ailenin Yeni Üyesi" programıyla tanınan oyuncu Reshad Strik ile nikah masasına oturdu. Çiftin evliliği, ortak arkadaşlarının sosyal medya paylaşımlarıyla duyuruldu. Peki Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik kimdir, nereli? Gamze Özçelik kaç yaşında? İşte Reshad Strik ve Gamze Özçelik'in hayatı

Umuda Koşanlar Derneği kurucusu eski oyuncu Gamze Özçelik, oyuncu Reshad Strik ile nikah masasına oturdu. Gamze Özçelik ve eşi Reshad Strik'in hayatı ile ilgili merak edilenler...

GAMZE ÖZÇELİK'İN EŞİ RESHAD STRİK KİMDİR, NERELİ?

TRT Belgesel'de yayınlanan 'Ailenin Yeni Üyesi' isimli bir kültür programı ile adını duyuran Reshad Strik, Avustralya'nın Canberra şehrinde Boşnak kökenli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

22 Haziran 1981 tarihinde doğan Reshad Strik, gençlik yıllarında sörf ve boks ile ilgilendi. Ulusal bir reklam filminde rol aldıktan sonra, Avustralya Tiyatro ve Sanat Akademisi'ne katıldı. Mezun olduktan sonra "Blue Heelers" adlı televizyon şovunda konuk oyuncu olarak yer aldı.

Avustralya'nın Central Coast bölgesinde büyüyen Reshad Strik ilk gençlik yıllarında sörf ve boks ile ilgilendi.

Ulusal bir reklam filminde rol aldıktan sonra Avustralya Tiyatro ve Sanat Akademisi'ne katıldı. Mezun olduktan sonra "Blue Heelers" adında bir televizyon şovuna konuk oldu.

"Headland" adlı dizide rol almasının ardından ABD'nin Los Angeles şehrine gitti.

Reshad Strik, 2010 yılında Bosnalı Sabina Strik ile evlenmiştir. Bu evlilikten biri kız biri erkek iki çocuğu bulunmaktadır. Çift, 2022 yılında yollarını ayırdı.

Amerika'da ilk olarak "Tepenin Gözleri 2"de "Mickey" adlı bir Amerikalı askerini canlandırdı. Sonrasında ise ünlü şarkıcı Jessica Simpson'ın "A Public Affair" klibinde rol aldı.

Hong Konglu yönetmen Fruit Chan'ın psikolojik gerilim filmi olan "Don't Look Up" filminde ilk kez başrol olarak yer aldı.

2010 yılında Saraybosna'da dünyaevine girdi. Bosna Hersek'te iki uzun metrajlı film ve reklam çalışmaları yaptı ve 2013 yılında Türkiye'ye geldi.

2014 yılında "Filinta" dizisinde rol aldı. Ardından 2015 yılında, "Diriliş Ertuğrul" dizisinde "Ömer" karakterini canlandırdı.

Reshad Strik, "Ailenin Yeni Üyesi" isimli programla geniş kitlelere adını duyurdu.

GAMZE ÖZÇELİK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

26 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. Anne tarafından Selanik göçmeni, baba tarafından ise Bayburtludur.[3]Maltepe Anadolu Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde öğrenim gördü.

1999'da Elite Model Look İpek güzeli, 2000'de Miss Turkey 2. güzeli seçildi. Çeşitli televizyon dizilerinde rol aldı.

2003-2004 yıllarında yayımlanan Popstar Türkiye adlı yarışma programında sunuculuk yaptı. Ardından Türkstar, Buzda Dans, Ben Buradan Atlarım gibi yarışma programlarının ve birçok özel gecenin sunuculuğunu üstlendi.

2006 yılında yayın hayatına başlayan Arka Sokaklar adlı polisiye dizide canlandırdığı Zeynep Akyüz Ateş karakteriyle tanındı. Bu dizideki rol arkadaşı Uğur Pektaş ile 2008 yılında evlendi.[5]Bu evlilikten bir oğlu dünyaya geldi. Çift, 2011 yılında boşandı. Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinde Elizabeth karakterini canlandırdı.

2017'de "Umuda Koşanlar" adlı yardım derneğini kurdu.

Gamze Özçelik, aynı dizide rol aldığı Uğur Pektaş ile 2008 yılında nikah masasına oturdu. Çiftin bu evlilikten Murathan adında bir oğlu oldu. 2011 yılında boşanan çift, daha sonra tekrar bir araya geldi ancak 2017'de ayrıldı.

  • Gamze Özçelik
  • Reshad Strik kimdir
  • Gamze Özçelikin eşi kim
  • Gamze Özçelik evlendi
Başıboş sokak köpekleri düzenlemesinde sona gelindi! AK Parti raporu tamamladı
Başıboş sokak köpekleri düzenlemesinde sona gelindi! AK Parti raporu tamamladı

Başıboş sokak köpekleri düzenlemesinde sona gelindi! AK Parti raporu tamamladı

Togg Avrupa'da boy gösterecek! Yıl sonu işaret edildi
Togg Avrupa'da boy gösterecek! Yıl sonu işaret edildi

Togg Avrupa'da boy gösterecek! Yıl sonu işaret edildi

Zirve bu sene de değişmedi... Türkiye'nin sanayi devleri belli oldu
Zirve bu sene de değişmedi... Türkiye'nin sanayi devleri belli oldu

Zirve bu sene de değişmedi... Türkiye'nin sanayi devleri belli oldu