• $7,8332
  • €9,2937
  • 484.564
  • 1214.84
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Haziran 2020 Perşembe 20:11 | Son Güncelleme:

Fokus filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Fokus filmi konusu!

Fokus filmi konusu nedir, oyuncuları kimler" İşte Fokus filmi konusu!

2015 Amerikan yapımı Fokus filmi konusu ve oyuncuları yakından takip ediliyor. Bu akşam saat 20:00'da Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Fokus, birçok ünlü isme ev sahipliği yapıyor. Romantik suç türünden yayınlanacak olan Fokus filmi konusu nedir? Fokus filmi oyuncuları kimlerdir? sorusunun yanıtı haberimizde.

Fokus filmi konusu ve oyuncu kadrosu televizyon izleyicilerin öğrenmek istiyor. Glenn Ficarra ve John Requa tarafından senaryosu yazılan ve yönetilen Fokus izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. 2015 yılından yayınlanan Fokus filmi konusu nedir, oyuncuları kimdir soruları yoğun ilgi görüyor. Birbirinden ünlü Hollywood oyuncularının yer aldığı Fokus filmi hakkından detaylar haberimizde.

FOKUS FİLMİ KONUSU NEDİR?

Will Smith acemi dolandırıcı Jess'e (Margot Robbie) karşı duygular besleyen deneyimli aldatmaca ustası Nicky'yi canlandırıyor. Nicky, Jess'e işin inceliklerini öğretirken, Jess tedirgin edici ölçüde yakınlaşınca, Nicky ilişkiyi birden bire keser. Üç yıl sonra, eski aşk (artık başarılı bir baştan çıkaran kadına dönüşmüş olarak) Buenos Aires'te yüksek bahisli araba yarışları camiasında ortaya çıkar. Jess, Nicky'nin en son ve oldukça tehlikeli tezgahının en kritik noktasında onun planlarını alt üst, mükemmel dolandırıcıyı ise allak bullak eder.

FOKUS FİLMİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Fokus film oyuncu kadrosunda William H.Macy, Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro,Adrian Martinez, BD Wong,Gerald McRaney yer alıyor.

<p>Azerbaycan ordusunun topraklarını Ermenistan işgalden kurtarmak için başlattığı operasyonların sü

Azerbaycan, Gubadlı'daki işgalci Ermenistan birliklerini top atışıyla imha etti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Brezilya'dan gelen bir gemide 220 kilogram kokain ele geçirildi

A101 22 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğunda neler var?