• $8,255
  • €9,6813
  • 497.5
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Haziran 2020 Cuma 21:20 | Son Güncelleme:

Fırıncının Karısı filmi konusu ve oyuncuları | Fırıncının Karısı filmi nerede çekildi?

Fırıncının Karısı filmi konusu ve oyuncuları | Fırıncının Karısı filmi nerede çekildi"

Bu akşam Kanal D ekranlarında saat 21:45'te ekranlara gelecek olan Fırıncının Karısı filmi hakkında araştırmalar hız kazandı. Başrollerinde Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin ve Ayça Koptur'un olduğu Fırıncının Karısı filmi izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Yönetmen koltuğunda Murat Onbul'un yer aldığı Fırıncının Karısı filmi hakkında merak edilenlerin tümünü sizler için derledik.

Fırıncının Karısı filmine dair araştırmalar hız kazandı. Bu akşam Kanal D ekranlarında saat 21:45'te yayınlanacak olan Fırıncının Karısı filmi izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Başrollerinde Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin ve Ayça Koptur'un olduğu Fırıncının Karısı filmi hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Peki, Fırıncının Karısı nerede çekildi? Fırıncının Karısı konusu ne, oyuncuları kimler?

FIRINCININ KARISI NEREDE ÇEKİLDİ?

Fırıncının Karısı filminde yer alan araçlar Çankırı plakalı olsa da, film aslında Sarıyer’den Üsküdar’a, İstanbul’un ne kadar büyükşehir atmosferi dışında kalan bölgesi var ise bu bölgelerde çekildi. Filmde hikayenin Çankırı’da geçtiği havası verilmek istenmiş.

FIRINCININ KARISI KONUSU NE?

Fırıncının Karısı, hareketlerinden şüphelendiği kocasını takip etmeye karar veren genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Naif bir kadın olan Ferdane'nin, kocası fırıncı Mustafa ile sıradan bir yaşamı vardır. Maskülen ve kıskanç bir adam olan Mustafa'nın davranışlarına alışan Ferdane, bir süre sonra beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasında büyük değişiklikler fark eden Ferdane, bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de işler pek de onun düşlediği gibi değildir. Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa'nın bu hali Ferdane'yi büyük bir meraka sürükler. Kocasındaki değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa'yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan'ı da yanına alan Ferdana, kocasını peşine düşer. Bu sırada, İsmail'in kötürüm ablası, kızı Hacer ve büyücü "Vahdi Dede"nin de olaya karışması işlerin daha da karışık bir hal almasına neden olur. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulur.

OYUNCULARI KİMLER?

Fırıncının Karısı filminin oyuncu kadrosunda Alper Kul, Büşra Pekin, Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin ve Ayça Koptur gibi isimler yer alıyor. 

<p>Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısının

Başkan Erdoğan'dan Fransa açıklaması: Seyahatlerle ilgili bir karar varsa gözden geçiririz

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Cumhuriyet'in 97. yılına özel Milli Mücadele Sergisi yarın açılacak

Amerika sokakları yeniden karıştı