• $8,4611
  • €10,0719
  • 497.875
  • 1387.35
10 Haziran 2021 Perşembe 10:07 | Son Güncelleme:

Survivor 2021'de son model arabanın sahibi Uğurtan Dora oldu

Survivor 2021'de son model arabanın sahibi Uğurtan Dora oldu

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler'de geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde araba ödülü için heyecan dolu anlar yaşandı. 'Arkadaşınıza Sorduk' adlı oyunu oynayan yarışmacılardan Dora, finale az bir zaman kala son model arabanın sahibi oldu.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'in ilgiyle takip edilen programı Survivor 2021'in geçtiğimiz akşam yeni bölümü ile ekrana getirildi. Finale az bir zaman kala yarışmacılar araba ödülü için yarıştı. 'Arkadaşına Sorduk' konsepti ile yarışmacıların arkadaşlarına sorular soruldu. En fazla doğru yanıtı veren isim arabanın sahibi oldu.

Heyecan dolu oyunda yarışmacılar sorulan sorulara arkadaşlarının ne cevap verdiğini tahmin etmeye çalışırken eğlenceli anlar izleyenleri de güldürdü. Arkadaşlarına sorulan soruların yanıtlarını en çok ve en doğru şekilde tahmin eden isim Dora oldu ve araba ödülünü kazanmaya başardı.

SURVIVOR UĞURTAN DORA KİMDİR?

Survivor yarışmacısı Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 İstanbul'un Şişli semtinde doğmuştur. Uğurtan Dora 37 yaşındadır. 2000'de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden mezun olan Survivor Uğurtan Dora, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'ni tamamladı. Survivor Uğurtan Dora, yüksek öğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat bölümünde yaptı.

<p>Muğla'nın Marmaris ilçesindeki ormanlık alanda yangın çıktı. Amutalan Mahallesi'ndeki ormanlık al

Marmaris'te orman yangını büyüyor

Dokumacı kuşların sanat eseri gibi yuvaları büyük ilgi görüyor

Yangın haberleri sonrası İstanbul'da olağanüstü hareketlilik

Sakarya Gaz Sahası'ndaki Türkali-2 tespit kuyusunda ilk kuyu akış testi tamamlandı