• $7,4194
  • €9,054
  • 442.126
  • 1542.45
29 Aralık 2020 Salı 13:17 | Son Güncelleme:

Feyza Çıpa ile ayrılan Benim Adım Melek'in Halil'i Kutsi, artık aşkını gizlemiyor! Bakın yeni sevgilisi kim çıktı!'

Feyza Çıpa ile ayrılan Benim Adım Melek'in Halil'i Kutsi, artık aşkını gizlemiyor! Bakın yeni sevgilisi kim çıktı!'

TRT1'de yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde Halil karakterine hayat veren ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi, uzun bir süredir birliktelik yaşadığı meslektaşı Feyza Çıpa ile ayrılık kararı almıştı. Kutsi kısa bir süre sonra yeni bir aşka yelken açtı. Benim Adım Melek'in Halil'i Kutsi aynı dizide rol aldığı çocuk oyuncu Poyraz Ar'ın annesi Sibel Ülker'le aşk yaşıyor.

Başrollerinde Nehir Erdoğan'ın rol aldığı TRT1'de ekrana getirilen Benim Adım Melek dizisinde rol alan Kutsi, hayat verdiği Halil karakteri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Evlenmesi beklenirken uzun süreli ilişki yaşadığı kendisi gibi oyuncu olan Feyza Çıpa ile ayrılık kararı alan Kutsi yeni bir aşka yelken açtı.

Feyza Çıpa'dan ayrılan Kutsi, rol aldığı 'Benim Adım Melek' dizisindeki çocuk oyuncu Poyraz Ar'ın annesi Sibel Ülker'le ilişkisini artık saklamıyor. Oyuncu Kutsi, önceki gün kız arkadaşıyla fotoğraflarını sosyal medyadan ilk kez yayımladı. Kutsi, 'Güneşi örnek al kendine, korkma batmaktan, yılma doğmaktan' notunu düşerek romantik karelerini yayımladı.

<p>Çevre dediğimiz hadisenin sadece devletlere bırakılamayacağını söyleyen Oğuzhan Bilgin, konuya il

'Çevre, dünya ve tabiat bize emanet olarak bırakıldı'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler