• $ 5,9605
  • € 6,5536
  • 300.585
  • 119905
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ferhat ile Şirin 1. bölüm özeti

Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın paylaştığı Ferhat ile Şirin dizisi 22 Kasım Cuma akşamı 1. bölümüyle yayın hayatına başladı. Haberimiz içerisinden Ferhat ile Şirin 1. bölüm özetine ulaşabilirsiniz

FERHAT İLE ŞİRİN 1. BÖLÜM ÖZETİ

Kapalı Çarşı’nın en kudretli ailelerinden Karalı’ların son temsilcisi Banu, babasından miras kalan işini, soyadını, yuvasını her şeyin önünde tutan güçlü bir kadındır. Ailesinden kalan, gözü gibi baktığı tarihi köşkün tadilatı için kapısını çalan marangoz Ferhat ile görüşür.
Başlarına gelen talihsiz bir olay onları yeniden karşılaştırır. Zengin ve görkemli hayatlarının içinde yapayalnız olan iki kardeş, Banu ve Şirin; kendi halinde, mütevazı bir marangoz olan Ferhat’ın hayatlarını değiştireceğinden habersizdir.
Ailesini yıllar önce trajik bir olay ile kaybeden Ferhat’ı, ömrünü kardeşi Şirin’e adayan Banu’yu, hapsolduğu altın kafesin içinde çırpınan Şirin’i artık yeni bir hayat beklemektedir. İki farklı dünyanın çarpıştığı, Ferhat’ın Şirin ve Banu Karalı ile yollarının kesiştiği o an, efsanevi bir aşkın fitilini ateşleyecektir. Aşılması imkânsız dağlarla, engellerle dolu olan bu aşk, herkesin kalbi ile sınanacağı zorlu bir sınava dönüşecektir.


Trump´ın Sözde Orta Doğu Barış Planı Batı Şeria´da Protesto Edildi

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Polonya'daki dünyanın en büyük kar labirenti

Hayatınızı kolaylaştıracak buluşlar